Szukaj

Katarzyna Cerekwicka przeżywa trudny okres: „Nie mam się po co budzić rano”. Smutne słowa gwiazdy

Katarzyna Cerekwicka

Katarzyna Cerekwicka

Katarzyna Cerekwicka przeżywa trudne chwile, o których opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów. Zdobyła się na szczere słowa. 

Katarzyna Cerekwicka pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w 1997 roku. Właśnie wtedy wzięła udział w programie Szansa na sukces. Zajęła pierwsze miejsce za interpretację piosenki Ewy Bem Wyszłam za mąż, zaraz wracam, potem zwyciężyła w koncercie finałowym programu przygotowanym w Sali Kongresowej w Warszawie. W kolejnych latach jej kariera nabrała rozpędu.

Chociaż gwiazda co jakiś czas udziela wywiadów, skupia się przede wszystkim na zawodowych sprawach. Zdarza się jednak, że robi wyjątki od tej reguły. Tak jak jakiś czas temu, gdy wyznała, że na jednym z internetowych czatów poznała mężczyznę, z którym połączyło ją silne uczucie. Robert, bo tak miał na imię jej wybranek, mieszkał w Amsterdamie. Przeprowadził się do Polski i zaczął życie u boku ukochanej.

Niestety ta relacja nie przetrwała próby czasu. Partner Kasi, chociaż próbował, nie potrafił odnaleźć się w nowej sytuacji. Para postanowiła się rozstać:

Myślałam, że znajdzie w Polsce swoje miejsce. Było mu ciężko. Przeszkadzało mu to, kim jestem… Męczyła go sensacja wokół naszego związku. W końcu pozwoliłam mu odejść – zdradziła wokalistka.

Katarzyna Cerekwicka narzeka na brak pracy. Czym się zajmuje na co dzień?

Cerekwicka, podobnie jak tysiące innych artystów, przez pandemię koronawirusa musiała nieco zwolnić. Chociaż planowała, że rok 2020 upłynie jej pod znakiem koncertów, tak się nie stało. W programie Tokszoł Katarzyny Pakosińskiej ujawniła, że chociaż chciałaby, nie może pracować. Ta sytuacja jest dla niej bardzo trudna:

Jestem na bezrobociu, ponieważ chcę pracować, a nie mogę. To jest bardzo ciężkie dla osoby, która szczególnie przez ostatnie trzy lata żyła w takim pędzie: koncertowym, twórczym, bardzo intensywnym. Teraz tak naprawdę nie mam po co się budzić rano.

Katarzyna Cerekwicka w tej samej rozmowie ujawniła, że sprzedała swoje sceniczne stroje. Zdaje sobie sprawę z tego, że zanim ponownie wróci na scenę, te wyjdą już z mody:

Zanim zagram koncert, te ubrania wyjdą już z mody. Wszystko wyprzedałam.

Gwiazda dodała, że mimo braków występów na scenie, stara się nie odpuszczać. Za pomocą mediów społecznościowych promuje swoją nową płytę:

Staram się realizować tak, jak mogę. Na szczęście pojawiają się nowe rzeczy. Jest płyta, którą promuję za pośrednictwem mediów społecznościowych. Staram się dotrzeć do fanów. Ten krążek to jest takie moje dziecko, którym przyszło mi się cieszyć akurat w tych trudnych czasach.

Album Pod skórą, o którym wspomniała artystka, ukazał się w 2020 roku.


Katarzyna Cerekwicka – Opole 2018

Katarzyna Cerekwicka – Opole 2018

Kayah, Kuba Badach i Katarzyna Cerekwicka – 100-lecie ZAiKS-u

Kayah, Kuba Badach i Katarzyna Cerekwicka – 100-lecie ZAiKS-u

Katarzyna Cerekwicka - Festiwal w Sopocie TVN

Katarzyna Cerekwicka - Festiwal w Sopocie TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×