Katarzyna Burzyńska zmasakrowała przepis. Potrawa dla dzieci w jej wydaniu jest daleka od ideału

Katarzyna Burzyńska

Katarzyna Burzyńska

Katarzyna Burzyńska pokazała na Instagramie efekty swojej działalności w kuchni. Przepis sobie, a życie sobie. Jakie zdjęcie udostępniła prezenterka?

Katarzyna Burzyńska przygodę z telewizją rozpoczęła od pracy na antenie MTV. Chociaż już od jakiegoś czasu nie współpracuje ze wspomnianą stacją, do tej pory często jest łączona z właśnie tym kanałem. Widzowie mogli ją też oglądać w roli reporterki Pytania na śniadanie. Ponadto bierze udział w różnych projektach radiowych i telewizyjnych. Aktualnie dziennikarka prowadzi bloga o tematyce parentingowej, a także cykl wywiadów na blogu Baby By Ann. Od dawna karierę łączy z życiem rodzinnym.

Od 2015 roku jest szczęśliwą żoną Łukasza Sychowicza. Razem wychowują dwoje dzieci. Henryk urodził się w 2016 roku, a trzy lata później przyszła na świat jego siostra Józefina. Dziennikarka po drugim porodzie błyskawicznie wróciła do formy, a nam jakiś czas temu zdradziła sekret swojej figury.

Kasia jest także bardzo aktywna na Instagramie. Tam często komentuje swoje poczynania. Tym razem pokazała niezbyt udaną próbę kulinarną.

Kasia Burzyńska – katastrofa kulinarna

Katarzyna Burzyńska pochwaliła się na Instagramie efektami swojej działalności w kuchni. Wyszukała w internecie przepis. Skorzystała z popularnego uniwersalnego urządzenia kuchennego, które to zmieniło podejście do gotowania w wielu gospodarstwach domowych.

Gotowanie w urządzeniu to dzielenie się miłością do jedzenia oraz nowymi przepisami – czytamy na stronie producenta.

Okazuje się jednak, że i w przypadku tej cudownej maszyny, także trzeba wykazać się umiejętnościami, a może nawet talentem. Kasia Burzyńska chciała zrobić dla swoich dzieci hot-dogi pieski. W tym celu skorzystała z przepisu, który miał być średniego poziomu trudności. Najwyraźniej jednak coś po drodze poszło nie tak, bo dzieło dziennikarki nieco odbiegało od tego, które było na zdjęciach połączonych z instrukcją wykonania dania.

Burzyńska pokazała na Instagramie fotkę z przepisu i tę, na której uwieczniła własny wypiek, który określiła mianem smutnej wersji oryginału. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Katarzyna Burzyńska - przepis

Katarzyna Burzyńska - przepis

Katarzyna Burzyńska - wersja prezenterki

Katarzyna Burzyńska - wersja prezenterki

Kasia Burzyńska z synem Henrykiem i córką Józefiną

Kasia Burzyńska z synem Henrykiem i córką Józefiną

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live podróbka to nie photoszop ha ha waźne zeby nie było zakalca reszte moźna posmarować lukrem alekśandra wiedźma sidorenco usta ale jak to mówią dyktatory na hawajach samoloty bez silnika nie polecą a prąd kosztuje i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×