Szukaj

Katarzyna Burzyńska jest w drugiej ciąży. Zdradziła płeć i imię dziecka!

Katarzyna Burzyńska - ciąża, płeć dziecka

Katarzyna Burzyńska - ciąża, płeć dziecka

Katarzyna Burzyńska wkrótce zostanie po raz drugi mamą. O fakcie tym swoich obserwatorów poinformowała w Walentynki. Teraz zdradziła płeć i imię dziecka. Urodzi syna czy córkę?

Katarzyna Burzyńska od lat związana jest z show-biznesem. Dotychczas mogliśmy ją oglądać m.in. w: MTV, Pytaniu na śniadanie czy na antenie TVN-u. Obecnie spełnia się jako blogerka, propagatorka zdrowego stylu życia i dziennikarka internetowa. Od roku współpracuje z Anią Lewandowskiej, dla której portalu Baby by Ann przeprowadza wywiady ze znanymi matkami.

Wiadomo jednak, że Kasia przede wszystkim jest mamą. Gwiazda wychowuje bowiem 3-letniego synka Henryka, z którym spędza niemal każdą wolną chwilę. Chłopczyk wkrótce będzie miał rodzeństwo, czym dziennikarka pochwaliła się w sieci w lutym. To właśnie wtedy na Instagramie udostępniła niezwykle urocze zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem.

Termin porodu zbliża się więc wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że dumna mama z chęcią dzieli się swoim szczęściem i w wywiadach opowiada na temat kolejnego dziecka. Okazuje się, że dziennikarka spodziewa się dziewczynki. Wraz z mężem Łukaszem Sychowiczem wybrali już imię:

Jesteśmy małżeństwem, które wszystko ma zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Nasza córka będzie nosiła imię Józefina – przyznała w rozmowie z Plejadą. 

Podoba się wam wybór przyszłych rodziców?

Zobacz: Katarzyna Burzyńska pojawiła się na imprezie znanej sieciówki, a każdy wypatrywał ciążowego brzuszka!

Zobacz: Kasia Burzyńska o swojej ciąży. Jak wspiera ją Anna Lewandowska i ile przytyła w ciągu sześciu miesięcy? [WIDEO]

Zobacz: Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży! Pokazała przepięknie zaokrąglony brzuszek z okazji Walentynek!


Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży

Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży

Henryk Sychowicz, syn Katarzyny Burzyńskiej

Henryk Sychowicz, syn Katarzyny Burzyńskiej

Katarzyna Burzyńska z mężem i synem na wakacjach

Katarzyna Burzyńska z mężem i synem na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×