Szukaj

Katarzyna Burzyńska pokazała brzuszek w 34 tygodniu ciąży! To dopiero piękne krągłości!

Katarzyna Burzyńska z ciążowym brzuszkiem

Katarzyna Burzyńska z ciążowym brzuszkiem

Katarzyna Burzyńska wkrótce zostanie mamą. Dziennikarka w sieci pochwaliła się zdjęciem, na którym dumnie eksponuje krągłości w 34 tygodniu ciąży.

Katarzyna Burzyńska w lutym poinformowała swoich fanów o rychłym porodzie. To właśnie wtedy na Instagramie umieściła zdjęcie, na którym czule obejmuje ciążowy brzuszek. Nieco później zdradziła, że urodzi córeczkę. Wraz z mężem Łukaszem Sychowiczem zdecydowali, że dadzą jej na imię Józefina.

Okazuje się, że dziewczynka urodzi się lada moment. Dziennikarka jest bowiem w 34 tygodniu ciąży, o czym swoich fanów gwiazda Pytania na śniadanie poinformowała na Instagramie. To właśnie tam umieściła zdjęcie ze sporym, ciążowym brzuszkiem, w opisie którego przyznała także, że w ostatnim czasie za dużo wzięła na swoje barki:

Wczoraj wzięłam sobie na głowę, na barki, na plecy za dużo. To był intensywny dzień, od rana. Kiedy popołudniem wróciłam do domu, pragnąc poświęcić czas Rodzinie, Synowi, mój organizm się zbuntował. Musiałam się położyć, zregenerować- święte prawo kobiety w ciąży.

Nie potrafiła jednak w pełni odpocząć, bo niemal natychmiast dopadły ją wyrzuty sumienia:

Dopadły mnie wyrzuty sumienia i obrzydliwa gotowość do łez. I myśli od groma, i samokrytyka: że przecież zamiast odpoczywać, powinnam słuchać opowieści Heńka o superbohaterach, bawić się z nim Transformersami i jeszcze poodkurzać w międzyczasie w kuchni, bo jakiś niepokojący bałagan tam się zrobił. My, matki, jesteśmy jednak popaprane!

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

View this post on Instagram

Jestem w 34. tygodniu ciąży i wciąż wydaje mi się, że jestem niezniszczalna… Guzik prawda! Wczoraj wzięłam sobie na głowę, na barki, na plecy za dużo. To był intensywny dzień, od rana. Kiedy popołudniem wróciłam do domu, pragnąc poświęcić czas Rodzinie, Synowi, mój organizm się zbuntował. Musiałam się położyć, zregenerować- święte prawo kobiety w ciąży. A jednak… przeklinałam tę niesprawiedliwość! Dopadły mnie wyrzuty sumienia i obrzydliwa gotowość do łez. I myśli od groma, i samokrytyka: że przecież zamiast odpoczywać, powinnam słuchać opowieści Heńka o superbohaterach, bawić się z nim Transformersami i jeszcze poodkurzać w międzyczasie w kuchni, bo jakiś niepokojący bałagan tam się zrobił. My, matki, jesteśmy jednak popaprane! Psychicznie jak sztabki żelaza, fizycznie za nic nie chcemy zawieść. Wszystko dla Rodziny! Świetnie. I nieświetnie. I to jest chyba istota macierzyństwa i jego cudactwa. Mam wielką ochotę poznać Waszą opinię: macie podobnie??? _________________________________________________ #pregnant #pregnancy #34weekspregnant #preggo #pregnantbelly #sukienka @yoshe_com

A post shared by Katarzyna Burzyńska-Sychowicz (@katarzyna_burzynska_sychowicz) on

Zobacz: Katarzyna Burzyńska jest w drugiej ciąży. Zdradziła płeć i imię dziecka!

Zobacz: Katarzyna Burzyńska pojawiła się na imprezie znanej sieciówki, a każdy wypatrywał ciążowego brzuszka!

Zobacz: Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży! Pokazała przepięknie zaokrąglony brzuszek z okazji Walentynek!


Katarzyna Burzyńska z ciążowym brzuszkiem

Katarzyna Burzyńska z ciążowym brzuszkiem

Kasia Burzyńska na imprezie sieciówki

Kasia Burzyńska na imprezie sieciówki

Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży

Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×