Katarzyna Burzyńska wyprawiła baby shower! Nie zabrakło gwiazd, prezentów i masy boskich zdjęć!

Katarzyna Burzyńska - baby shower

Katarzyna Burzyńska - baby shower

Katarzyna Burzyńska ponownie zostanie mamą. Zanim jednak maleństwo pojawi się na świecie, dziennikarka wraz ze swoimi przyjaciółkami, wzięły udział w baby shower. 

Katarzyna Burzyńska jest w ciąży. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, a dziennikarka już niedługo powita na świecie drugie dziecko – tym razem córeczkę. Gwiazda i jej mąż Łukasz Sychowicz zdecydowali, że dadzą jaj na imię Józefina.

Zanim jednak dziewczynka pojawi się na świecie, Burzyńska postanowiła świętować fakt, że jest w ciąży. Zorganizowała więc baby shower, czyli przyjęcie zorganizowane na cześć maluszka, w którym oprócz przyszłej mamy, wzięły udział także jej przyjaciółki – w tym m.in. Marta Manowska, a także stylistka gwiazd Iwona Skrzypczak.

Panie w sobotę spotkały się w jednej z Warszawskich knajp, która została udekorowana specjalnie z tej okazji. Nie brakowało przepięknej zastawy ozdobionej kwiatami, a także smakołyków wśród których główną rolę odegrał tort. Uczestniczki przyjęcia przyniosły prezenty zarówno dla mamy, jak i maluszka.

Dzień później Burzyńska na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcia z uroczystości, w opisie których podziękowała swoim koleżanką za zorganizowanie tego dnia, podkreślając że przyjaźń to piękna sprawa:

Po raz kolejny to napiszę z całą mocą i świadomością tych słów: przyjaźń to taka piękna sprawa!
Bezcenna!!! Tak się cieszę, że mam wokół siebie grono cudownych, mądrych, pozytywnych, empatycznych, pełnych energii, werwy i chcieja, kobiet, na które zawsze mogę liczyć. To jest taka siła! To mnie tak buduje! Tak mnie wzrusza i taką energią napełnia, taką dumą!

Zdjęcia z przyjęcia w galerii.

View this post on Instagram

Wczoraj odbył się mój baby shower pod roboczym i uroczym tytułem nadanym mu przez @iwona_skrzypczak „Banda nawiedzonych Świtezianek”. To było wspaniałe popołudnie i wieczór … panieński, dziewczyński, kobiecy, mamowy, PRZYJACIELSKI. Ach… Po raz kolejny to napiszę z całą mocą i świadomością tych słów: przyjaźń to taka piękna sprawa! Bezcenna!!! Tak się cieszę, że mam wokół siebie grono cudownych, mądrych, pozytywnych, empatycznych, pełnych energii, werwy i chcieja, kobiet, na które zawsze mogę liczyć. To jest taka siła! To mnie tak buduje! Tak mnie wzrusza i taką energią napełnia, taką dumą! Dziękuję Wam dziewczyny, że byłyście. Cieszę się, że Was mam!!! Czuje się 100% szczęściarą! Dzięki Wam zasypiałam szczęśliwa i obudziłam się z uśmiechem. @iwona_skrzypczak, @kwintosek, @ali.kosoian, @zona_johna, @pus_symalanga9, @magdalena_opoka, @martamanowska, @julkaskrzypczak, @katka_mi, @miladybea, @anetazamielska @asiatypek, @my.little.zoo.and.i, @ann_zaquad, @alexandraswierczek, @karolina.radwanska: Girl Power 4 life! ________________________________________________ #girlpower #girls #mygirls #friends #friendship #friendshipgoals #babyshower #white #happy #sukienka @yoshe_com #dekoracje @skipwish #photo @asiatypek #love

A post shared by Katarzyna Burzyńska-Sychowicz (@katarzyna_burzynska_sychowicz) on

Zobacz: Katarzyna Burzyńska pokazała brzuszek w 34 tygodniu ciąży! To dopiero piękne krągłości!

Zobacz: Katarzyna Burzyńska jest w drugiej ciąży. Zdradziła płeć i imię dziecka!

Zobacz: Katarzyna Burzyńska pojawiła się na imprezie znanej sieciówki, a każdy wypatrywał ciążowego brzuszka!


babyshower16Katarzyna Burzyńska baby shower 2019

Katarzyna Burzyńska baby shower 2019

Katarzyna Burzyńska baby shower 2019

Katarzyna Burzyńska baby shower 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×