Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej...

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!
Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”
Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół...

Dziś sobota, 21.07.2018

Kasia Bujakiewicz oburzona pytaniem o Annę Przybylską. „Absolutnie w złym stylu”

Katarzyna Bujakiewicz o Annie PrzybylskiejKatarzyna Bujakiwicz o zainteresowaniu Anną Przybylską po jej śmierci

Od śmierci Anny Przybylskiej minęły już niemal cztery lata, ale gwiazda wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie i sensację wśród mediów i fanów. Publikacja biografii na jej temat jedynie podsyciła ogień popularności, którą cieszyła się za życia i którą – ku niezadowoleniu Katarzyny Bujakiewicz – nadal się cieszy.

Dlaczego przyjaciółka zbyt wcześnie zmarłej aktorki jest tak podirytowana niegasnącym rozgłosem wokół Anny? Ma naprawdę doskonały powód do złości:

To nadal jest dla mnie bardzo trudny temat. Łatwiej się wypowiadać osobom, które nie znały Ani. A my byłyśmy naprawdę bardzo ze sobą związane. Brakuje mi możliwości porozmawiania. Bałam się trochę tej premiery [książki – przyp.red.] w Gdyni, że będę pod obstrzałem mediów, które tylko czekają, kiedy mi zadrży głos ze wzruszenia. Na premierze warszawskiej byłam już silniejsza. Nie podoba mi się to całe zamieszanie wokół jej osoby i jestem pewna, że jej też by się nie podobało. Uważam, że niestety w niektórych przypadkach sprawdza się to do lansowania na plecach Ani, co jest absolutnie w złym stylu. Ona była jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna. Po prostu była zaj*bistą osobą – wyznała podczas rozmowy z Fleszem

A co sądzi Bujakiewicz o filmie, który podobno ma powstać?

Nie mam z tym projektem nic wspólnego. Radek Piwowarski coś tam pisze, ale z tego, co wiem, jest mało prawdopodobne, że dojdzie do realizacji scenariusza. Ja jedynie zgodziłam się na wypowiedź do książki na temat Ani. Uważam też, że jeśli film miałby powstać na podstawie tej książki, to mógłby być udany – oznajmiła stanowczo piękna aktorka

Trudno jej się dziwić. Katarzyna i Ania były ze sobą niezwykle blisko, a niespodziewana, dewastująca diagnoza lekarzy i przegrana walka z potworną chorobą odebrały jej ukochaną przyjaciółkę. Nic zaskakującego, że żerowanie na popularności Przybylskiej tak działa aktorce na nerwy.

Jak myślicie, film powinien powstać czy odejść w zapomnienie?

Nikt nie spodziewał się takiego wyznania! Jarosław Bieniuk zdradził, czego żałuje w swoim związku z Anną Przybylską. Nie powiedział jej jednego…

To już oficjalne! Wiemy kto zagra Annę Przybylską! Ta informacja może zwalić was z nóg!

Mama Anny Przybylskiej wspomina ostatnie chwile z życia córki: „Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka”

Ślub Anny Przybylskiej z biznesmenem owiany był tajemnicą, aż do teraz! Rodzina po prawie 20 latach ujawniła intrygujące szczegółyChcesz żeby powstał film o Annie Przybylskiej?

Komentarzy: 2


Gość | 12 stycznia 2018, 23:23

Sitkowiak gra od początku stycznia w Poznaniu swój tryptyk teatralny. Do lansowania mu daleko. Spełnia swe marzenia zwyczajnie. Teraz gra księdza mowi o tych szujach z tekstu Leszka Kołakowskiego zaraz potem w lutym kolejna premiera STRIPTIZU Sławomira Mrożka pozniej PANIULKA dajcie się kolesiowi rozwijać czemu nie dacie mu wystąpić na dużym ekranie? On przecież dosadnie mowi o tym by szanować się wzajem! Mowil też o tym ze postać Przybylskiej go zainspirowała a nie ze bedzie żerować, co wy czytać nie umiecie? Chyba nie umiecie.


Gość | 10 stycznia 2018, 12:13

Uwazam, że Postać Sitkowiaka będzie interesująca


Dodaj komentarz
×