Szukaj

Katarzyna Bosacka ostrym cięciem całkowicie zmieniła swój look! Teraz wygląda prawie jak Magda Mołek! „Ale dżaga”

Katarzyna Bosacka fryzura

Katarzyna Bosacka fryzura

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Katarzyna Bosacka jest znaną dziennikarką prasową i telewizyjną, szerszej widowni kojarzy się z fachowymi publikacjami i programami telewizyjnymi na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci. Swoją medialną popularność dziennikarka zawdzięcza również produkcji TVN – Wiem, co jem i wiem, co kupuję. Bosacka jest również bardzo aktywna na swoich profilach, pamiętamy, jak jakiś czas temu śmiało skomentowała udział Roberta Lewandowskiego w reklamie popularnego napoju.

Bosacka przyzwyczaiła widzów do swojego niezmiennego od dawna wyglądu, jednak ostatnio gwiazda TVN pokusiła się o znacząca odmianę wizerunku.  Znana z kobiecych kształtów Katarzyna Bosacka, zaskoczyła nową odsłoną, sporo schudła, zmieniła styl ubierania i co najważniejsze, całkowicie zmieniła swoją fryzurę. Propagatorka zdrowego odżywiania wkleiła na swoim profilu świetną fotkę, na której pozuje w malinowej modnej ramonesce i czarnym dopasowanym topie. Do tego zaprezentowała się w nowej drapieżnej fryzurce!

Idzie nowe !?- napisała pod fotką

Na opublikowanym zdjęciu Bosacka wygląda rewelacyjnie, młodziej o kilka lat. Z pewnością efekt ten zawdzięcza młodzieżowej fryzurze, obcięła bowiem swoje włosy na krótko, zawadiacko zaczesała grzywkę do góry, upodobniając się tym trikiem do Magdy Mołek. Jej nowy look wywołał entuzjazm wśród internautów. Pod czadowym zdjęciem czytamy komentarze:

  • Wow ale czad !!!
  • Bosko Pani Kasiu ?
  • Pięknie!
  • Super
  • To już od dawna idzie ??
  • No pięknie !
  • Pięknie. Świetna ramoneska!
  • Wow! Świetna fryzura, nowy look extra!
  • Wygląda Pani rewelacyjnie!
  • Ale dżaga.

Katarzyna Bosacka nigdy nie ukrywała swojej wagi, na łamach naszego portalu śmiało kiedyś wyjawiła:

Po czterdzieste zaczynają się rzeczywiście schody. I problem okazuję się leży nie w tym, że za dużo jemy, ale w tym, że nie jesteśmy do końca zdrowi. Tak trochę jest w moim przypadku, ale walczę, staram się i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się wrócić do wagi. U mnie rzeczywiście są takie wahania, ale ostatnio coraz bardziej związane ze zdrowiem niestety

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem metamorfozy pani Katarzyny, a Wy?

Zobacz: Katarzyna Bosacka odważnie o probleamch ze zdrowiem: “Problem okazuję się leży nie w tym, że za dużo jemy, ale…” [WIDEO]

Zobacz: Katarzyna Bosacka poznała osobiście Agatę Dudę i jest nią rozczarowana! “Szkoda czasu”

Zobacz: Katarzyna Bosacka chciałaby być jak Magda Gessler?! Niestety królowa może być tylko jedna!


Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Katarzyna Bosacka - TVN Style jesień 2017 - prezentacja ramówki

Katarzyna Bosacka - TVN Style jesień 2017 - prezentacja ramówki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×