Katarzyna Bosacka zawsze była bardzo EKO, ale teraz to już przesadziła! Jej wczasowe ekologiczne kapcie to wytwór rodem z kosmosu!

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka słynie z zamiłowania do wszystkiego co kojarzy się z eko oraz bio. Niedawno straciła pracę w TVN Style, bowiem została ambasadorką dwóch kosmetyków ekologicznych. Obecnie dziennikarka zaprezentowała swoją wersję eko-kapci.

Katarzyna Bosacka w ostatnim czasie wykorzystała swój wizerunek na rzecz firmy kosmetycznej, przez co natychmiast straciła pracę w TVN Style. Prowadząca program Wiem, co jem i wiem, co kupuję, mimo że o zdrowym ożywianiu i prawach konsumenta wie prawie wszystko, nie jest już gwiazdą telewizji. Swoje nagłe odejście z TVN Katarzyna skomentowała jednoznacznie:

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy.

Katarzyna Bosacka podjęła współpracę z Only Bio zgodnie z własnymi przekonaniami i jak twierdzi nie ma zamiaru rezygnować z pracy w mediach:

Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki.
Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny.
Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku! – dodała.

Zanim jednak zobaczymy nową telewizyjną odsłonę Katarzyny Bosackiej, możemy śledzić jej życie osobiste w sieci, bowiem dziennikarka jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatnio Kasia pochwaliła się wyjazdem na wakacje, na które zapomniała spakować do swojej walizki ukochanych kapci. Okazuje się, że nawet w tak dramatycznych okolicznościach ulubienica widzów znalazła genialne rozwiązanie:

Kiedy na wakacjach zapomnisz klapków, a chcesz być eko – napisała Kasia.

Do opisu dołączyła zdjęcie hotelowych kapci owiniętych taśmą. Ten pomysł natychmiast wywołał poruszenie na profilu Bosackiej, Internauci natychmiast wyrazili swoje zdanie w licznych komentarzach:

  •  Raczej taśma jest bardzo mało eko
  • E no ładne, biorę
  • Polak radzi sobie w każdej sytuacji
  • Hehehehe wyobraźnia ludzka nie zna granic.
  • A co w nich jest eko?

Co wy na takie rozwiązanie, czy to jest faktycznie eko?

Katarzyna Bosacka zaszła w ciążę po 40! Gwiazda pokazała rewelacyjne zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem!

Katarzyna Bosacka wyprawiła synowi szalone urodziny! Hasztagi pod zdjęciem to szpila dla TVN-u?

Katarzyna Bosacka pokazała zdjęcie z sypialni! Tak naturalnie pięknej jeszcze jej nie widzieliście!


Katarzyna Bosacka pokazała swoje eko klapki wakacyjne

Katarzyna Bosacka pokazała swoje eko klapki wakacyjne

Katarzyna Bosacka - Instagram

Katarzyna Bosacka - Instagram

Katarzyna Bosacka bez makijażu - Facebook

Katarzyna Bosacka bez makijażu - Facebook

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×