Katarzyna Bosacka zaszła w ciążę po 40! Gwiazda pokazała rewelacyjne zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem!

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka pokazała swoje zdjęcie z okresu czwartej ciąży, gdy miała 41 lat. Gwiazda zaprezentowała pięknie zaokrąglony brzuszek. Fotografia ilustrowała wywiad z dziennikarką, jaki w 2013 roku opublikował magazyn Pani.

Katarzyna Bosacka w oczach tysięcy Polaków postrzegana jest jako autorytet w dziedzinie zdrowego stylu życia. Dziennikarka przez lata uczyła widzów TVN Style, jak świadomie się odżywiać, jak robić zakupy, by nie zostać „nabitym w butelkę”, czy jak przygotowywać domowe pyszne obiadki. Tydzień temu współpraca gwiazdy z popularną kobiecą stacją dobiegła końca. Żona byłego ambasadorka RP w Kanadzie – Marcina Bosackiego, została zwolniona ze względu na kontrakt reklamowy z marką produkującą ekologiczne kosmetyki, który podpisała bez konsultacji z włodarzami kanału tematycznego.

Bosacka długo nie rozpaczała po zakończeniu swojej przygody z TVN-em. Jeszcze tego dnia, którego została zwolniona, otrzymała pięć propozycji pracy, w tym kilka od konkurencji. Na razie gwiazda postanowiła skupić się na realizacji własnego projektu jakim jest kanał lifestyle’owy na YouTubie. Zanim do sieci trafią pierwsze odcinki jej nowego projektu, Katarzyna znalazła czas na powrót wspomnieniami do okresu swojej czwartej ciąży, w którą zaszła w wieku 41 lat.

Dokładnie 6 lat temu na świat przyszedł Franek, czwarte dziecko w rodzinie Bosackiej i jej męża. Tuż przed narodzinami chłopca, gwiazda udzieliła wywiadu dla magazynu Pani. Intymnej rozmowie o szczęściu, przygotowaniach do porodu i wychowywaniu – wtedy – trójki dzieci, towarzyszyła piękna sesja. Na zdjęciach mogliśmy oglądać Katarzynę z zaokrąglonym brzuszkiem. Jedną z takich fotografii dziennikarka opublikowała na Instagramie:

Przeszło 6 lat temu. W ciąży z Frankiem, w miesięczniku Pani. Nie do wiary, że czas tak szybko leci. Łapcie chwilę, bo za chwilę już jej nie ma! – napisała ulubienica widzów.

Post Katarzyny przywołał wspomnienia także wśród internautów obserwujących jej profil:

  • Pamiętam jak oglądałam w tv Panią w ciąży i że niby wtedy miałam tylko 13lat!?
  • 6 lat temu żaden zapity angol nie myślał o brexshicie.
  • Strasznie ulotne to nasze życie. Celebrujmy zatem każdy najmniejszy momencik
  • Pamiętam ten wywiad, czytałam go będąc pod koniec ciąży z moim Kubą i pamiętam Pani program o ciąży oglądaliśmy z mężem.

Jeśli nie pamiętacie sesji Katarzyny Bosackiej z 2013 roku, przypominamy ją poniżej.

Zobacz: Katarzyna Bosacka nagle straciła kontrakt z TVN-em! Znamy powód. Zrobiło się nieprzyjemnie… [AKTUALIZACJA]

Zobacz: Kasia Bosacka przeszła na dietę! Będzie chudnąć na oczach widzów!

Zobacz: Tak Katarzyna Bosacka wspiera męża w wyborach! Imponujący i baaaardzo słodki widok!


Katarzyna Bosacka w czwartej ciąży (Pani, 2013 rok)

Katarzyna Bosacka w czwartej ciąży (Pani, 2013 rok)

Katarzyna Bosacka w ciąży

Katarzyna Bosacka w ciąży

Katarzyna Bosacka w ciąży

Katarzyna Bosacka w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×