Szukaj

Pożegnajcie się z obecnym wizerunkiem Katarzyny Bosackiej! Gwiazda TVN Style już niebawem będzie szczupła jak igiełka!

Katarzyna Bosacka fryzura

Katarzyna Bosacka fryzura

Katarzyna Bosacka będzie się odchudzać na oczach Polaków

Katarzyna Bosacka startuje z nowym programem na antenie TVN Style. Dziennikarka na oczach telewidzów przejdzie na dietę, za pomocą której ma zamiar uzyskać figurę modelki.

Katarzyna Bosacka jest znana z TVN Style, gdzie prowadziła programy poradnikowe Wiem, co jem, Wiem, co kupuję, Wiem, co jem i wiem, co kupuję, O matko! oraz Gwiazdy od kuchni. Ostatnio Katarzyna była także gospodynią programu poradnikowego Co nas truje.

Dziennikarka zapowiada swój kolejny hitowy projekt, który już niebawem zagości na antenie TVN Style. Tym razem Bosacka poprowadzi program o odchudzaniu – Z Bosacką na diecie, w którym dziennikarka na oczach telewidzów przejdzie na dietę, która ma ją odchudzić nie do poznania. Wraz z Kasią odchudzać się będą także zaproszeni uczestnicy.

Niektórzy z nas przejdą operacje, zabiegi chirurgiczne i estetyczne, inni będą ćwiczyć i gotować w domu. Program będzie maksymalnie poradnikowy – wyjaśnia Bosacka.

Z Katarzyną Bosacką wybrani śmiałkowie poznają jej przepisy na dietetyczne dania, jak również wspaniałe wskazówki oraz porady lekarzy i psychologów.

Program skierowany będzie do wszystkich, którzy źle czują się w swojej wadze ciężkiej i chcą to zmienić, ale brakuje im motywacji, zacięcia i silnej woli. Chcemy pokazać w tym programie, że sposoby odchudzania, ale też i powody mogą być różne. Dlatego do projektu zaprosiłam dwóch uczestników – kobietę i mężczyznę – którzy równolegle ze mną podejmą wyzwanie – opowiada portalowi Wirtualnemedia.pl Katarzyna Bosacka

Katarzyna walkę z nadwagą podejmie już kolejny raz. Przypomnijmy, że dziennikarka odchudzała się już na oczach widzów w 2015 roku w programie – Wiem, co jem na diecie. Wcześniej Kasia walczyła ze swoją wagą w dietetycznym cyklu Bosacka cudnie chudnie.

Czy tym razem Kasi uda się osiągnąć talię osy na wiosnę? Do kogo skierowany jest jej nowy program?

Wszyscy jesteśmy w różnym wieku, mamy różną masę ciała, różny stan zdrowia, z różnych powodów chcemy schudnąć. Ja głównie dla zdrowia, ale są tacy, którzy chcą schudnąć z miłości, po to by się zmieścić w wymarzoną suknię ślubną, albo nie chrapać w nocy i nie mieć zadyszki na schodach. – dodaje dziennikarka.

Nową figurę Kasi Bosackiej zobaczymy już na wiosnę 2019 roku.

Czekacie?

 

Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style: Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Ula Chincz, Izabela Janachowska

Najlepszy komentarz po meczu Polska-Senegal! Katarzyna Bosacka genialnie podsumowała formę polskiej kadry

 


Katarzyna Bosacka z mężem – Bal TVN 2018

Katarzyna Bosacka z mężem – Bal TVN 2018

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×