Szukaj

Kasia Bosacka prosi internautów o radę, a fanka straszy jej syna szpitalem. Genialna riposta dziennikarki

Katarzyna Bosacka – nowy program

Katarzyna Bosacka – nowy program

Katarzyna Bosacka pochwaliła się na Instagramie znaleziskiem swojego syna. W komentarzach pod postem rozpoczęła się dyskusja na temat zdrowia chłopca. Dziennikarka dała mistrzowską ripostę. 

Katarzyna Bosacka ogromną popularność zdobyła jako prowadząca program Wiem, co jem. Dzięki niemu jest świetnie znana wszystkim widzom. Od ponad 7 lat pokazuje Polakom, jak świadomie robić zakupy. Przed nią nie ukryje się żadna konsumencka ściema. Gospodyni programu nauczyła wszystkich tego, że podczas wycieczki do supermarketu warto poświęcić trochę czasu na czytanie etykiet i składów produktów.

Dobre rady, które możemy znaleźć w każdym odcinku, pozwolą nam zapełnić koszyk z produktami tylko i wyłącznie tymi zdrowymi. Bosacka ujawnia też wszystkie chwyty marketingowe, którymi posługują się producenci żywności. Sklepowe półki nie mają dla niej żadnych tajemnic.

Od roku dziennikarka prowadzi też własny kanał na You Tube pod nazwą EkoBosacka. Porusza tam tematy dotyczące ekologii, oraz zdrowego odżywiania. Jej publikacje często dotyczą też urody i świadomego podejścia do pielęgnacji ciała. Katarzyna to bardzo przedsiębiorcza osoba, a karierę w mediach potrafiła świetnie połączyć z życiem rodzinnym.

W tym roku specjalistka od świadomych zakupów i jej mąż, Marcin Bosacki, obchodzili 23. rocznicę ślubu. Para przez ten czas doczekała się aż czworga dzieci. Najstarszy syn dziennikarki Jan jest już dorosły, córka Marysia ma 17 lat, Zosia w tym roku skończy 15 lat, a najmłodszy Franek to uroczy 7-latek. To właśnie na temat zdrowia najmłodszej pociechy Bosackiej rozgorzała dyskusja na Instagramie.

Katarzyna Bosacka mistrzowsko ripostuje komentarz fanki

Katarzyna jest nie tylko specjalistką od urody i zdrowego odżywiania, ale także od dzieci. W końcu sama wychowała czwórkę swoich pociech. Jest nawet współautorką książki Jestem mamą, która opowiada o doświadczeniach związanych z macierzyństwem. Gwiazda bardzo aktywnie prowadzi też swoje konto na Instagramie. Zamieszcza tam sporo postów związanych z codziennym życiem.

Wczoraj na jej profilu pojawiło się zdjęcie nietypowej gąsienicy, którą znalazł jej syn Franek. Bosacka poprosiła fanów o pomoc w zidentyfikowaniu ciekawego przybysza, a w komentarzach rozpoczęła się prawdziwa dyskusja.

Taką cudownie piękną gąsienicę znalazł Franio u nas w ogrodzie. Kto wie, co to za zwierz? Dodam, że została sfotografowana i po krótkim pobycie na rączce Frania, puszczona wolno 🙂

Fani szybko podali nazwę owada (wieczernica klonówka), a jedna z obserwatorek ostrzegła przed niebezpieczeństwem, jakie niesie za sobą spotkanie z tym puchatym osobnikiem.

Mieszkam w Niemczech i tutaj co roku na drzewach są te gąsienice. Drzewa, na których one się znajdują, zawsze są odgrodzone, nie można podchodzić, bo te włoski bardzo uczulają i można nawet w szpitalu wylądować – napisła fanka.

Mama Franka szybko odpowiedziała na jej komentarz.

Nic się nie stało, to wiejski chłopiec – odpowiedziała dziennikarka.

Trzeba przyznać, że Bosacka odpowiedziała troskliwej obserwatorce w piękny sposób.


Komentarz Katarzyny Bosackiej

Komentarz Katarzyny Bosackiej

Katarzyna Bosacka - Instagram

Katarzyna Bosacka - Instagram

Katarzyna Bosacka w ciąży

Katarzyna Bosacka w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×