Katarzyna Bonda ŚMIERTELNIE potrąciła człowieka! TVP Kobieta o szczegółach tragedii

Katarzyna Bonda

Katarzyna Bonda

Katarzyna Bonda śmiertelnie potrąciła człowieka. Znana autorka kryminałów opowiedziała o wszystkim w wywiadzie. To było dla niej traumatyczne przeżycie.

Katarzyna Bonda to jedna z najpopularniejszych autorek kryminałów, a już od kilku lat uznawana jest za królową tego gatunku. Niemal każda książka, która wyszła spod jej ręki, w krótkim czasie stawała się prawdziwym bestsellerem. Jej wielki debiut nastąpił w 2007 roku. Właśnie wtedy wydała powieść Sprawa Niny Frank. Ten tytuł podbił serca czytelników i spowodował, że otrzymała nominację do Nagrody Wielkiego Kalibru. Kolejnym wielkim wyróżnieniem była nagroda za Debiut Roku, którą otrzymała wówczas od Wydawnictwa Media Express.

Od tamtej pory regularnie pojawiają się wydawnicze hity sygnowane jej nazwiskiem. Zgromadziła ona wokół siebie miliony czytelników, którzy z wypiekami na twarzach czekają na każdą kolejną książkę jej autorstwa. Droga do sławy nie była jednak usłana różami. Długo pisanie nie pozwoliło jej na to, aby mogło być jedynym źródłem zarobku. Postawiła jednak na swoim, a efekt okazał się wart poświęcenia.

Katarzyna Bonda potrąciła śmiertelnie człowieka

Katarzyna Bonda cieszy się wielką popularnością i uznaniem fanów. Ma jednak za sobą bardzo traumatyczne przejścia. Kilka lat temu doszło do wypadku samochodowego z jej udziałem, który był tragiczny w skutkach – zginął człowiek. O tych trudnych przejściach pisarka opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem.

Dziennikarz wspomniał o wydarzeniach feralnego dnia. Chociaż na początku jego rozmówczyni nie chciała wracać do tych chwil, to opowiedziała o tym, jak poradziła sobie z wielką traumą po zdarzeniu. Prowadzący rozmowę zapytał, czy długo podnosiła się po wypadku, w którym to ona siedziała za kierownicą:

Tak, 7 lat. Takie biblijne 7 lat – powiedziała Katarzyna Bonda.

Aby nakreślić widzom problem, Mateusz wprost zapytał o wypadek.

Potrąciłaś śmiertelnie człowieka samochodem? – zapytał dziennikarz.

Po twierdzącej odpowiedzi autorka kryminałów stwierdziła, że od tamtej pory stara się nie siadać za kółko i zostawić to profesjonalistom.

Teraz też staram się nie prowadzić, jak jadę na spotkania autorskie to zawsze mam profesjonalnego kierowcę – wyznała.

Katarzyna wspomniała także o tym, jak czuła się bezpośrednio po tragedii. Nie umiała sobie poradzić z tym co się stało. Wielokrotnie myślała o tym, co by było, gdyby wyszła z domu odrobinę później.

Myślałam o tym wielokrotnie. Tysiąc razy myślałam. 7 lat wiesz. To jest chyba na oddzielny program i w ogóle na oddzielną książkę. Może kiedyś napiszę autobiografię, która będzie mogła być wydana po śmierci. Wtedy może zawrę to. W tej chwili mi się wydaje, że nadal to jest niedomknięte. Wina, którą nosisz w sobie, bo ja się przyznałam. To nie znika. To jest tak, że masz takie poczucie. Świadomość tego, nie możesz tego wykasować. To jest nieodwracalna rzecz. To jest tak, że cały czas wierzę, że trzeba patrzeć naprzód. (…) Zamykanie się w rozpaczy, co ja praktykowała na początku, jest pułapką. W pewnym momencie trzeba odkupić to i pójść naprzód – powiedziała Katarzyna Bonda.

Pisarka była wyraźnie poruszona traumatycznymi wspomnieniami. Całą rozmowę Mateusza Szymkowiaka z Katarzyną Bondą będziecie mogli zobaczyć w sobotę o 18.30 na antenie TVP Kobieta.


Katarzyna Bonda rozstała się z Remigiuszem Mrozem

Katarzyna Bonda rozstała się z Remigiuszem Mrozem

Blanka Lipińska i Katarzyna Bonda ze swoimi bestsellerami (kolaż: Jastrząb Post)

Blanka Lipińska i Katarzyna Bonda ze swoimi bestsellerami (kolaż: Jastrząb Post)

Katarzyna Bonda — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Katarzyna Bonda — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live dziwne źe jest na wolności ale z covidem tez mozna zwiedzać świat na autostradzie a 500 jeb..y się 2 golfy lusterkami za 20zł a dostali mandat za 1,500 nie wymagam wiele ale oby jak najwięcej takich sponsorów wspierających polską gospodarke dziekuje wam z całego serduszka ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×