Szukaj

Anna Lewandowska skomentowała nieperfekcyjny brzuch znanej trenerki po porodzie! Na to zdjęcie nie można patrzeć obojętnie

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska skomentowała zdjęcie Katarzyny Bigos

Instruktorka fitness i pole dance Katarzyna Bigos opublikowała na Instagramie fotkę, która wstrząsnęła internautami. Na zdjęciu widać Kasię w samej tylko bieliźnie. Jej ciało nosi ślady niedawnej ciąży. Kobieta nadal ma wielki brzuch, dość masywne nogi i ramiona…

Przy odważnej fotce znajduje się niezwykle szczery i ważny opis trenerki:

Nie będę oszukiwać! Ta sesja wiele mnie kosztowała. Nigdy nie miałam oponki na brzuchu. Moje ciało przez większość życia było FIT przez duże „F”. Kto śledzi mojego bloga, wie jak wyglądała moja ciąża i jak trudny był dla mnie poród oraz połóg! Na zdjęciu w jego trakcie – 4 tygodnie po porodzie – napisała trenerka.

W dalszej części swojego wpisu, Katarzyna Bigos wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się pokazać swoje ciało miesiąc po porodzie:

Czemu nie zakryłam go pod luźnym ciuchem czekając do powrotu do pełnej formy? Bo bym was zwyczajnie oszukała. Są kobiety, które po porodzie już po chwili wyglądają jak milion dolców. Ja też takie znam! Ale wierzcie mi na słowo – każdy jest inny i nie powinniśmy się z nikim porównywać. Mój przekaz jest prosty –dajmy mamom czas!

Odwaga Bigos zrobiła wrażenie na jej internautkach. Przy jej zdjęciu pojawiło się mnóstwo zachwyconych komentarzy. Ale wśród komentatorów było kilka osób, które wykorzystały sytuację, żeby „oburzyć się” na gwiazdy – w tym Annę Lewandowską – które ukrywają swoje pociążowe ciała, dopóki nie będą mogły się nimi faktycznie pochwalić.

Lewandowska, która była wśród ponad 6 tysięcy osób „lubiących” zdjęcie Bigos, nie dała się jednak sprowokować. I w swoim komentarzu przede wszystkim wyraziła swoje uznanie dla Katarzyny:

A Kaśka jest wielka! Świetnie to ujęła! Kaśka! Piękne zdjęcie!

Spokojna reakcja Anny to kolejny dowód na jej klasę. Zamiast wdawać się w słowne przepychanki z internetowymi frustratami, skupiła się na najważniejszym – pozytywnym przekazie swojej koleżanki po fachu. Brawo, Anka!

Anna Lewandowska opowiedziła o swoich błędach! Gwiazda w wyjątkowo szczerym wywiadzie [WIDEO]

Robert Lewandowski ma niezłą bajerę! W sprytny sposób poderwał Anię. Zupełnie inaczej niż Majdan Rozenek

Anna Lewandowska jakiej nie znacie! Na treningu bezlitosna, a prywatnie? Gwiazdy wyjawiły wszystkie jej sekrety! [WIDEO]


Trenerka fitness Katarzyna Bigos pokazała swoje ciało po ciąży

Trenerka fitness Katarzyna Bigos pokazała swoje ciało po ciąży

Katarzyna Bigos – trenerka fitness i pole dance

Katarzyna Bigos – trenerka fitness i pole dance

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×