Kasia Ankudowicz straciła ciążę. Podzieliła się trudnymi wspomnieniami. „Gdyby to się zaczęło cztery godziny wcześniej na nagraniu w jasnym garniturze…”

Zdjęcie (1) Kasia Ankudowicz straciła ciążę. Podzieliła się trudnymi wspomnieniami. „Gdyby to się zaczęło cztery godziny wcześniej na nagraniu w jasnym garniturze…”

[1/6] Katarzyna Ankudowicz poroniła | fot. Instagram.com/ankudowiczkasia

Zdjęcie (2) Kasia Ankudowicz straciła ciążę. Podzieliła się trudnymi wspomnieniami. „Gdyby to się zaczęło cztery godziny wcześniej na nagraniu w jasnym garniturze…”

[2/6] Katarzyna Ankudowicz

Zdjęcie (3) Kasia Ankudowicz straciła ciążę. Podzieliła się trudnymi wspomnieniami. „Gdyby to się zaczęło cztery godziny wcześniej na nagraniu w jasnym garniturze…”

[3/6] Kasia Ankudowicz – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Zdjęcie (4) Kasia Ankudowicz straciła ciążę. Podzieliła się trudnymi wspomnieniami. „Gdyby to się zaczęło cztery godziny wcześniej na nagraniu w jasnym garniturze…”

[4/6] Katarzyna Ankudowicz

Zdjęcie (5) Kasia Ankudowicz straciła ciążę. Podzieliła się trudnymi wspomnieniami. „Gdyby to się zaczęło cztery godziny wcześniej na nagraniu w jasnym garniturze…”

[5/6] Jak mieszka Katarzyna Ankudowicz?

Zdjęcie (6) Kasia Ankudowicz straciła ciążę. Podzieliła się trudnymi wspomnieniami. „Gdyby to się zaczęło cztery godziny wcześniej na nagraniu w jasnym garniturze…”

[6/6] Katarzyna Ankudowicz - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Komentarze

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  Tylko po co w takiej wiadomości ten hashtag? Takie rzeczy nie są zabawne.

 • Ela pisze:

  Ona lubi w kakao

 • Gość pisze:

  MYSLISZ ZE JAK WYSTĘPUJESZ W TELEWIZORZE TO TWOJE PORONIENIE JEST WAŻNIEJSZE NIŻ MOJE? MILIONY KOBIET PRZEŻYŁY TE TRAGEDIE I NIE MUSZA SIĘ LANSOWAĆ ? ZASTANÓW SIĘ TROCHĘ CI ROBISZ

 • Gość pisze:

  Ja Pani Kasi bardzo współczuję. Proszę ufać Bogu, że ból minie i w przyszłości doczeka się Pani jeszcze zdrowego dzidziusia.

 • Gosia pisze:

  Dla podtrzymania popularności zrobią wszystko opowiedzą wszystko i bredzą o żekomej traumie po utraconej jednodniowej ciąży co za pustaki zgroza

×