Weronika Rosati pokazała zdjęcie z urodzin synka Kasi Zielińskiej! Mały Aleksander rośnie jak na drożdżach!

Weronika Rosati Kasia Zielińska

Weronika Rosati na urodzinach syna Kasi Zielińskiej

Kasia Zielińska świętowała pierwsze urodziny swojego syna Aleksandra. Weronika Rosati pokazała zdjęcie z chłopcem, do którego pozuje z własną córeczką. Jak wyglądają ich dzieci po roku?

Kasia Zielińska świętuje pierwsze urodziny syna

Kasia ZielińskaWeronika Rosati były w ciąży w tym samym czasie. Ich dzieci narodziły się dzień po dniu – 11 grudnia Weronika świętowała pierwsze urodziny Elizabeth, a 12 grudnia Zielińska celebrowała roczek swojego synka, Aleksandra. Obie aktorki nie tylko pracują razem na planie nowego serialu, ale również bardzo się przyjaźnią. Nic więc dziwnego, że Weronika i jej córka znalazły się wśród gości, zaproszonych na urodziny małego Aleksandra.

Aktorka postanowiła pochwalić się zdjęciem z tego wyjątkowego dnia. Na fotografii możemy zobaczyć nie tylko ją i Zielińską, ale również jej synka i córeczkę Weroniki. Wyrośli jak na drożdżach! Na drugim zdjęciu Rosati wspominała czasy ciąży i pokazała zdjęcie, na którym pozują obie z Kasią:

Dziś urodzinki obchodzi przesłodki synek Kasi Zielińskiej, Aleś. Nasze dzieci urodziły się dzień po dniu i to my w ciąży i jak skończyły roczek.

Trzeba przyznać, że to naprawdę uroczy widok i wspaniały przykład przyjaźni w show-biznesie. Ich dzieciom na pewno będzie raźniej w życiu, mając rówieśnika, który wie jak dorasta się w świetle sławy rodzica.

Pozostaje jedynie życzyć wszystkiego najlepszego!

Co za uroczy widok! Córka Weroniki Rosati wygląda jak prawdziwy aniołek!

Macie już świąteczny sweter? Jeśli nie, nic straconego! Już jutro Małgorzata Rozenek, Kasia Zielińska i Dorota Gardias pomogą wam stworzyć go w Pasażu Tesco!

Kasia Zielińska po pokazie Louis Vuitton zmyła makijażu, wycałowała synów i pokazała, jak mieszka! Ileż atrakcji na jednym zdjęciu!


Kasia Zielińska i Weronika Rosati z córką na urodzinach Aleksandra

Kasia Zielińska i Weronika Rosati z córką na urodzinach Aleksandra

Kasia Zielińska świętuje pierwsze urodziny syna

Kasia Zielińska świętuje pierwsze urodziny syna

Kasia Zielińska i Weronika Rosati w ciąży

Kasia Zielińska i Weronika Rosati w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×