Szukaj

Kasia Zielińska zaprosiła fanów do swojej łazienki. A tam istna egzotyka! Co za wystrój

Kasia Zielińska jest niezwykle aktywną uczestniczką social mediów. Dzięki temu wiemy, że kocha rośliny, oraz że w swojej łazience ma namiastkę Bali.
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska, podobnie jak inne polskie gwiazdy, w związku ze światową pandemią koronawirusa spędza czas w domu. Jak przystało na aktywną gospodynię,  nadrabia zaległości w codziennych obowiązkach.

Przy okazji codziennych relacji Kasi, jej fani mogą zobaczyć jak mieszka popularna aktorka. Swój dom gwiazda dzieli z mężem Wojciechem Domańskim i dwoma synami: 5-letnim Heniem i 3-letnim Aleksandrem. Pierwsze co rzuca się w oczy, to duża ilość zieleni i żywych, ciepłolubnych roślin. Wszystko wygląda jak z najlepszych katalogów, ale nie jest tak bezdusznie i bezosobowo, wręcz przeciwnie –  jest klimatycznie i domowo.

Katarzyna Zielińska pokazała swoją łazienkę

Przy okazji porządków i prasowania gwiazda pochwaliła się także swoją łazienką.

Mój mały balijski świat – napisała Kasia.

View this post on Instagram

Mój mały balijski świat???????? Kocham rośliny. To moja prywatna harmonia. Moi Rodzice przez kilkanaście lat hodowali kwiaty i warzywa. Przez całe dzieciństwo i młodość pomagałam im w szklarni. Wstawałam o 5-6 rano, kiedy słońce nie dawało znać o sobie i pielęgnowałam rośliny. Potem do szkoły, po szkole często wracałam do szklarni. Uwielbiałam to. W ten sposób odkładałam sobie na kieszonkowe. Każdy zarobiony grosik wkładałam (pamietam!) do plastikowej skarbonki w formie sejfu zamykanej na kluczyk. Zostało mi to na całe życie, szacunek do każdej zarobionej złotówki, lubię odkładać na wymarzone cele. Jednym z nich jest produkcja moich spektakli. A miłość do roślin kwitnie, jak widać na załączonych obrazkach???? Ps. Może nazwisko zobowiązuje? #zostajewdomu #plants #green #greeneyes #greenhouse #zielinska #????

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Wnętrze robi niezwykłe wrażenie. Jest zielono jak na wakacjach w ciepłych krajach. Na ścianach nie brakuje botanicznych akcentów, dzięki którym można poczuć się jak w pięknym, azjatyckim ogrodzie. Do tego dużo bieli, drewna i okazałych żywych roślin. A wśród dodatków możemy dostrzec: świece i figurki Buddy.

Kocham rośliny. To moja prywatna harmonia. Moi Rodzice przez kilkanaście lat hodowali kwiaty i warzywa. Przez całe dzieciństwo i młodość pomagałam im w szklarni. Wstawałam o 5-6 rano, kiedy słońce nie dawało znać o sobie i pielęgnowałam rośliny. Potem do szkoły, po szkole często wracałam do szklarni. Uwielbiałam to. W ten sposób odkładałam sobie na kieszonkowe. Każdy zarobiony grosik wkładałam (pamietam!) do plastikowej skarbonki w formie sejfu zamykanej na kluczyk – napisała aktorka.

Szacunek do pieniędzy ma do dziś. To one sprawiają, ze Kasia może realizować swoje marzenia.

Zostało mi to na całe życie, szacunek do każdej zarobionej złotówki, lubię odkładać na wymarzone cele. Jednym z nich jest produkcja moich spektakli. A miłość do roślin kwitnie, jak widać na załączonych obrazkach.
Ps. Może nazwisko zobowiązuje? – kontynuuje Zielińska.

Jak wam się podoba balijska łazienka Kasi?


Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Łazienka Kasi Zielińskiej

Łazienka Kasi Zielińskiej

Łazienka Kasi Zielińskiej

Łazienka Kasi Zielińskiej

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Ja też lubię rośliny, ale w łazience nie postawiłabym aż tylu 😉 Noo ale moja jest malutka więc nie ma co się dziwić. Mam tylko prysznic, wc, biobidet, pralkę i szafkę z umywalką a i tak jest na styk. Za to mam dużo kwiatów w salonie, tam się znalazło dla nich miejsce 🙂

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×