Julia Wieniawa odkryła przed Kasią Zielińską nowe uroki życia. Wszystko sfotografowali paparazzi

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Warszawa to zatłoczone miasto, po którym najłatwiej poruszać za pomocą jednośladu. Doskonale wie o tym Julia Wieniawa, która do przesiadki na rower namówiła również Kasię Zielińską. Aktorki nie tylko uniknęły korków, ale także zadbały o środowisko.

Julia Wieniawa i Katarzyna Zielińska razem zagrały w wielkim hicie Polsatu i od tego czasu połączyły ich przyjacielskie stosunki. Panie spotkały się na planie serialu Zawsze Warto i okazało się, że znalazły wspólny język. Nawet po opuszczeniu planu zdjęciowego aktorki spotykają się i spędzają razem wolny czas. Ostatnio Julia pochwaliła się na swoim Instastory wspólnym wypadem na kawę. Na miejscu natychmiast zjawili się reporterzy, którzy nie omieszkali zrobić im kilku ujęć.

Wieniawa jest znana z zamiłowania do przyrody i ekologii. Gwiazda zawsze podkreśla, że stara się dbać o środowisko i do swojego codziennego życia wprowadza wiele nawyków, które jej to ułatwiają. Jednym z nich jest poruszanie się po zatłoczonej Warszawie za pomocą jednośladu. Gdy tylko pogoda sprzyja, młoda aktorka rezygnuje z samochodu i komunikacji miejskiej i przesiada się na rower. To nim jeździ na plany zdjęciowe. Coraz częściej na jej snapach pojawiają się krótkie nagrania z jej rowerowych wycieczek. Ostatnio na profilu dodała zdjęcie z porannej wyprawy do pracy.

Julia Wieniawa ma dobry wpływ na Kasię Zielińską

Młoda aktorka żyje ekologicznie i do tego samego namówiła również swoją koleżankę Kasię Zielińską. Na ostatnie spotkanie z Julką aktorka wybrała się bowiem rowerem. Wcześniej nie ruszała się  z domu bez swojego auta. Nawet zakupy na lokalnym rynku wiązały się z uruchomieniem potężnej maszyny. Jak widać za namową młodszej koleżanki, Zielińska postanowiła zadbać o środowisko i samochodu używa coraz rzadziej.

Jak donosi dziennik Fakt, panie podczas spotkania nie tylko wspólnie wypiły kawę, ale jednym rowerem wybrały się po ekologiczne zakupy. Kasia zawiozła Julkę na bagażniku swojego roweru na targ, gdzie razem zaopatrzyły się w owoce i warzywa.

Widać, że Wieniawa mimo młodego wieku potrafi wpłynąć nie tylko na swoich fanów, ale również na koleżankę z serialu.


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska – TeleKamery 2020, najlepszy serial

Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska – TeleKamery 2020, najlepszy serial

Zawsze warto - Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati), Ada (Julia Wieniawa)

Zawsze warto - Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati), Ada (Julia Wieniawa)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×