Szukaj

Co się stało z pięknym biustem Kasi Zielińskiej?! Gwiazda pokazała piersi i nagi brzuch po porodzie! Co za odważne zdjęcie!

Kasia Zielińska piersi i brzuch po porodzie

Brzuch i piersi Katarzyny Zielińskiej po porodzie

Katarzyna Zielińska rok temu urodziła swoje drugie dziecko. Popularna aktorka jest zatem mamą dwóch synków – 4-letniego Henryka oraz rocznego Aleksandra. Kasia po porodzie wróciła już do pracy, wygląda świetnie, więc śladów niedawno przebytej ciąży raczej już u niej nie znajdziemy. Na Instagramie gwiazdy fani mogą śledzić nowe projekty swojej idolki, jak również zachwycać się jej prywatnymi fotkami.

Profil Kasi Zielińskiej jest przepełniony pięknymi zdjęciami z dziećmi, są także cudne fotki z urlopu oraz pracy. Wiadomym jest jednak fakt, że Kasia uwielbia naturalny wygląd, zatem rzadko wkleja swoje stylowe wcielenia. Podobnie było ostatnio, kiedy to aktorka zaskoczyła wszystkich swoim bardzo naturalnym zdjęciem z planu. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się czarno-biała fotka, na której aktorka ma obandażowany biust, jak również odkryty nagi brzuch! Na głowie ma natomiast męską czapkę.

Ekipa do zadań specjalnych, efekty już niebawem – napisała Kasia.

Męskie wcielenie Zielińskiej zrobiło furorę na jej profilu. Fani nie szczędzili zachwytów szczególnie nad zgrabną figurą i płaskim brzuchem swojej idolki, która przecież uwielbia jeść ciasteczka, a niedawno urodziła drugie dziecko.

  • Gdzie te wszystkie ciacha? Po brzuchu nie widać
  • Ale figurka
  • Zamiana w chłopaka?

Zobaczcie jaki śliczny chłopiec zrobił się z Kasi Zielińskiej 🙂 Czyżby nowa rola?

Kasia Zielińska po pokazie Louis Vuitton zmyła makijażu, wycałowała synów i pokazała, jak mieszka! Ileż atrakcji na jednym zdjęciu!

Katarzyna Zielińska pokazała się bez grama makijażu! W naturalnej odsłonie już nie wygląda jak z „Playboya”!

Kasia Zielińska w bikini po drugim porodzie. Stawała na głowie, żeby wrócić do formy! Oto efekty


Śledzisz Katarzynę Zielińską na Instagramie?

×