Kasia Wołjenio przez lata była w żałobie. Wolę życia pomogła jej odzyskać wielka gwiazda Hollywood

Katarzyna Wołejnio

Kasia Wołejnio zna wiele gwiazd Hollywood. Z większością się przyjaźni. Jedną z nich jest Sofia Vergara. Kasia szykuje się na jej ślub oraz towarzyszyła Sofii, kiedy aktorka odbierała prestiżowego wyróżnienie – swoją gwiazdę w Alei Sław.

Zobacz: Żony Hollywood – Kasia Wołejnio na ślub Sofii Vergary założy kreację od polskiego projektanta [wideo]

Teraz Żona Hollywood zwierzyła się, że Pierce Brosnan pomógł jej w odzyskaniu woli życia po śmierci jej ukochanego ojca. Kiedy zmarł tata Kasi Pierce zabrał aktorkę na lunch do włoskiej restauracji. Użyczył silnego, męskiego ramienia, na którym Kasia z wdzięcznością się oparła.

Poszli też razem do kościoła. Aktorka zapaliła świeczki za jego żonę, Cassandrę Harris, która zmarła w 1991 roku na raka jajników, oraz za córkę, Charlotte, która w 2013 roku odeszła w związku tą samą chorobą, co jej matka, zostawiając męża oraz dwójkę dzieci. Pierce odwdzięczył się tym samym – zapalił świeczkę za ojca Kasi.

To był przepiękny dzień, którego nigdy nie zapomnę, kiedy Pierce zabrał mnie do kościoła, w niedzielę w Bulgari . Zapalił razem ze mną świeczkę za mojego Tatusia:), a ja zapaliłam za jego żonę i córkę, później zaprosił mnie na wspaniały lunch do włoskiej restauracji. Kręciłam ten film zaraz po śmierci Taty, były to ciężkie dni , Pierce bardzo pomógł mi oderwać się myślami od największej straty mojej, mojego najukochańszego Tatulka …. RIP  – wspomina ten czas Kasia.

Serdeczni przyjaciele to prawdziwy skarb. Zobaczcie Pierce’a i Kasię przed słynnym kościołem, w którym upamiętnili śmierć swoich najbliższych.

Kasia Wołejnio i Pierce Brosnan

Kasia Wołejnio i Pierce Brosnan
Fot. screen z Facebook

 

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×