Szukaj

Nowa wojna w show-biznesie! Kasia Wołejnio opublikowała szokujące SMS-y od Violi Kołakowskiej!

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają konflikt

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska miały konflikt w programie Agent – Gwiazdy 4. Wygląda na to, że wciąż się nie pogodziły. Gwiazda opublikowała szokujące SMS-y od aktorki na swoim InstaStory. Ich treść jest bardzo ostra. Co się stało?

Nowy dzień, nowa wojna w show-biznesie. Wygląda na to, że Kasia WołejnioViola Kołakowska nie podały sobie ręki po programie Agent – Gwiazdy 4, w którym zdarzyło im się wymieniać nieprzyjemne uwagi na swój temat. Problem po zakończeniu zdjęć do show musiał eskalować, bo Kasia na swoim InstaStory opublikowała mocne SMS-y, które miała otrzymać właśnie od Kołakowskiej.

Jak wyjawiła na swoim InstaStory, Viola zaczęła jej grozić. Gwiazda nie zamierzała pozostawić jej wiadomości bez odpowiedzi i opublikowała je w social mediach (zdjęcia w galerii):

Odp*erdol się ode mnie raz na zawsze rozumiesz?! Pożałujesz każdego słowa wypowiedzianego na mój temat. W tym kraju, gwarantuję Ci, nic nie zrobisz. I nie wymyślaj sobie historii. Lubisz mieszać w życiu ludziom prawda? To do Ciebie wszystko Kasia wróci. W Polsce nie masz już czego szukać medialnie, to mogę Ci obiecać. W*ebujesz się ludziom w życie, bo im zazdrościsz czy tak nienawidzisz, bo Cię ktoś skrzywdził? Nie jesteś w stanie zatrzymać zła, które w sobie nosisz… Masakra naprawdę  – czytamy w wiadomościach, które miała wysłać Viola

Wygląda na to, że w show-biznesie rzeczywiście rozpęta się nowa wojna i wcale nie będzie ona zimna. Viola nie odniosła się jeszcze do zarzutów Kasi, która na Instagramie w komentarzach ostrzega, że „zamierza opowiedzieć o wszystkim niedługo”.

Po której stronie jesteście?

Viola Kołakowska i Edyta Górniak przyłapane w intymnej sytuacji! Tego nie nagrały kamery TVN-u!

Viola Kołakowska będzie nosić Tomka Karolaka na rękach! Dzięki niemu zarobi ogromne pieniądze!

Wiemy wszystko o relacji Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka! Rozgadała się przed naszą kamerą i wyjawiła co ich łączy [WIDEO]


Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×