Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Kasia Warnke w “Playboyu” pokazała się z najostrzejszej strony! Ale ma ciało!


Bardzo sexy!

Kasia Warnke na wrześniowej okładce magazynu “Playboy”

Kasia Warnke od miesięcy jest na językach wszystkich. Przepiękna aktorka zachwyca swoim talentem w filmach Patryka Vegi, na Instagramie kusi ciałem, podczas wywiadów zaskakuje. Nieoczywista, piękna i bardzo wyzwolona – nie ma w polskim show-biznesie drugiej takiej jak ona. Fani dobrze o tym wiedzą i naprawdę ją uwielbiają. Nic dziwnego, że teraz skaczą z radości. Warnke postanowiła rozebrać się dla Playboya.

W rozmowie z Elle powiedziała kiedyś, że zmysłowości nie da się zagrać, że trzeba ją mieć:

Uważam, że zmysłowości się nie da zagrać. A jeśli ktoś gra, to nie jest zmysłowość, tylko wyuzdanie. Sensualność to rodzaj emanacji, trzeba to mieć w środku. Seksualność jest dla mnie ważna, szanuję ją, dlatego odcinam się od pornografii. Jestem przeciwna uprzedmiotowieniu, bo seks jest dla mnie formą najintymniejszego kontaktu z drugim człowiekiem. Nawet jeśli to jednorazowa sytuacja, może ona być ważna. Takie stawianie sprawy wydawało mi się o wiele ciekawsze niż powierzchowne relacje, ale też dużo kosztowniejsze emocjonalnie.

Nic więc dziwnego, że kiedy Playboy zwrócił się do niej z pytaniem o sesję, powiedziała:

“Chcę, żeby te zdjęcia pokazywały kobietę, która czeka na mężczyznę, kobietę spełnioną, pewną siebie i swojego ciała” – miała powiedzieć podczas rozmów o sesji

Jeśli rzeczywiście taki miała zamysł, to już pierwsze zdjęcie dowodzi, że się udało.

Kupicie wrześniowe wydanie z piękną Warnke?

Ewa Chodakowska pozuje na okładce „Vivy!” jak w „Playboyu”! Odsłoniła swoje piękne ciało w sesji topless

Anna Kalczyńska w seksownym bikini pluska się w morzu! Cała mokra wygląda jak gwiazda Playboya!

Jak ona to robi? Marcelina Zawadzka nawet bez makijażu i przemoknięta do suchej nitki wygląda jak króliczek Playboya!CKM czy Playboy? Który magazyn wybierasz?

×