Szukaj

Sara Boruc stanęła w obronie ciężarnej Katarzyny Warnke: „Wstyd!”. Poszło o strój aktorki

Katarzyna Warnke, Sara Mannei

Katarzyna Warnke, Sara Mannei

Katarzyna Warnke pojawiła się na premierze Polityki Patryka Vegi w obszernej kreacji. Nie wszystkim jednak w smak był ten styl, do tego stopnia, że w obronie ciężarnej gwiazdy stanęła Sara Boruc, która sama niedawno została matką.

Katarzyna Warnke słynie ze swojego własnego, niepowtarzalnego stylu. Obecnie jest w zaawansowanej ciąży. Na kilku iventach pojawiła się w obcisłych kreacjach, ładnie eksponujących jej figurę i zaokrąglony brzuch. Na premierę Polityki Patryka Vegi wybrała, okazuje się, stylizację bardziej kontrowersyjną.

Zobacz: Flesz Fashion Night 2019. Kreacje gwiazd na imprezie: Julia Wieniawa, Marina, Karolina Szostak, Paulina Sykut

Sara Mannei stanęła w obronie Kasi Warnke

Opisywaliśmy ten look i nie dostrzegliśmy w nim nic, co mogłoby powodować tak wiele emocji wśród internautów, że aż w obronie Kasi Warnke musiała stanąć Sara Boruc. Za swoje słowa zebrała mnóstwo wirtualnych oklasków w postaci „lajków”.

A może tak odpuścimy to słabe ocenianie kobiecie w ciąży ?!?! I co najsłabsze cały ten jad płynie z ust kobiet właśnie… wstyd! Założę się,że każda z Was w ciąży wyglądała jak milion dolców. Każdego dnia – napisała wyraźnie wzburzona Mannei.

Co zdenerwowało Sarę Mannei?

Kiedy opisywaliśmy stylizacje Kasi Warnke, jej zdjęcie pojawiło się na naszym Instagramie. Padła nawet insynuacja, że celowo nakręcamy krytykę kreacji aktorki. Stanowczo zaprzeczamy. Nie każdemu jednak podobał się jej wybór sukni na premierę filmu, posypały się, niekiedy przykre, komentarze. To do nich odniosła się Sara Mannei. W obronie looku Kasi stanęła nie tylko żona Boruca. Inni obserwatorzy również zauważyli, że nie każdemu się musi wszystko podobać, a jeśli chodzi o kobiety w ciąży, tym bardziej.

Zobacz: Flesz Fashion Night 2019: Paula Tumala pokazała duży ciążowy brzuszek! To dopiero sexy mama!

  • I znowu to samo…Ja w ciąży wyglądałam jak gówno przez 90 % jej trwania. Miałam to szczęście że żadna jadowita baba mnie nie oceniała. I też łaziłam w ” namiotach”, bo jeszcze wtedy świecenie wypchniętym pępkiem było niesmaczne…
  • Czym Ci ludzie się zajmują ? A może właśnie się niczym nie zajmują bo Ojczyzna płaci …? Tak po prostu , zwyczajnie to jest nie na miejscu o kobiecie w ciąży mówić źle … no ale dorosłych ludzi wychowywać ? I naprawdę nic z tego sobie nie robią …! Bardzo rzadko udzielam się w mediach ale czasem nie sposób nie skomentować ….! Proponuje pod każdym hejtem dołączyć swoją fotkę: twarz, profil, a może formę z okresu ciąży …? Co Wy na to Panie Wszech ….? Gorąco pozdrawiam.

Jeszcze raz dementujemy, jakoby Jastrząb Post wywoływał jakiś sztuczny konflikt. Kasia Warnke, jest po prostu jedną z polskich gwiazd i skupiliśmy się na opisie jej stylizacji. Zainteresowanych odsyłam do linku poniżej.

Zobacz: Ciężarna Kasia Warnke włożyła luźną sukienkę, ale nawet ona nie ukryła krągłości. Brzuch jest już spory


Sara Boruc w obronie Kasi Warnke

Sara Boruc w obronie Kasi Warnke

Katarzyna Warnke na premierze filmu Polityka

Katarzyna Warnke na premierze filmu Polityka

Katarzyna Warnke - premiera filmu Polityka

Katarzyna Warnke - premiera filmu Polityka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×