Kasia Warnke uraziła Piotra Stramowskiego wyznaniem w wywiadzie: „Miał do mnie pretensje”. Co takiego zdradziła?

Kasia Warnke i Piotr Stramowski

Kasia Warnke i Piotr Stramowski

Piotr Stramowski ma pretensje do Kasi Warnke. Aktor uważa, że jego żona za dużo mówi w wywiadach. Mieli poważną rozmowę. Czy to wpłynie na ich relację?

Kasia Warnke od 2016 jest szczęśliwą żoną Piotra Stramowskiego. Aktorska para trzy lata po ślubie powitała na świecie córeczkę, Helenę. Małżeństwo miało okazję grać razem w filmach Patryka Vegi. Każdą wolną chwilę spędzają wspólnie w zaciszu domowym. Kasia po kilku latach od debiutu w show-biznesie wyznała, że jej mąż nie był zadowolony z tego, w jaki sposób otwiera się, udzielając wywiadów.

Warnke znana jest z tego, że nie owija w bawełnę i często mówi to, co myśli. Niekiedy jednak zdradza zbyt dużo, na co zwrócił jej uwagę Piotr:

Mój mąż jak zaczął wchodzić w świat show-biznesu, to miał do mnie pretensje, że ja jestem zbyt szczera, że rozmawiam z dziennikarkami tak, jakbym była z nimi na imprezie, że wchodzę z nimi w taką relację bliskości – żali się w podcaście Oświeconych Hedonistów.

Parze udało się dojść do porozumienia. Oglądali swoje wywiady i rozmawiali o tym, jakie tematy mogą poruszać, a jakich nie:

Ja mu powiedziałam, że „hej, ja to robię od dłuższego czasu. Okej o Tobie nie będę różnych rzeczy mówić, jeżeli nie chcesz być tak szczery i otwarty, ale u mnie to działa bezbłędnie”. Ja inaczej nie byłabym w stanie udzielać tych wywiadów. To, co mówię o Piotrku, jest związane ze mną, ale nie opowiadam o nim, bo nie do końca wiem, co by chciał, abym powiedziała. Oglądaliśmy w domu swoje wywiady i komentowaliśmy, co nam się nie podoba. Więc wydaje mi się, że mamy już co do tego wyczucie.

Oboje są jednak zgodni co do chronienia prywatności swojej córeczki:

Ściana jest, jeśli chodzi o nasze dziecko. Będę to chroniła i tak postanowiliśmy. Uważam, że to dobrze, że dzieci nie powinny być social mediach. Takie jest moje zdanie, że to jest wykorzystywanie wizerunku, bo dziecko nie ma świadomości. Ludzie wiedzą o mnie to, co bym chciała, żeby wiedzieli.

Podzielacie zdanie Kasi i Piotra?


scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na Suspense Film Festival w Kołobrzegu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na Suspense Film Festival w Kołobrzegu

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×