Kasia Warnke pokazała swoje pierwsze zdjęcie z Piotrem Stramowskim! Oj, było gorąco!

Piotr Stramowski i Kasia Warnke jak się poznali

Piotr Stramowski i Kasia Warnke jak się poznali

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, to jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu. Fani pary z niecierpliwością czekają na każde ich wspólne zdjęcie. Aktorka udostępniła ich pierwszą, wspólną fotografię. Zobaczcie, jakie wywołała poruszenie na Instagramie.

Katarzyna Warnke wielokrotnie udowodniła, że jest jedną z najlepszych polskich aktorek, uchodzi za symbol seksu, ma znakomite ciało i nie waha się go używać w celach zawodowych. Prawie we wszystkich produkcjach, w których zagrała Kasia Warnke nie brakuje rozbieranych, a nawet ostrych scen seksu z jej udziałem.

Od 2016 roku jest żoną Piotra Stramowskiego. Poznali się na planie filmu W spirali, gdzie wcielili się w parę przechodzącą kryzys. W przeciwieństwie do roli, aktorzy świetnie się dogadywali i szybko połączyło ich coś więcej niż gra aktorska. Właśnie z tej produkcji pochodzi fotografia, którą Kasia udostępniła na swoim Instagramie.

Zobacz: Ciąża Katarzyny Warnke. Gazeta pyta: “Syn czy córka?”. Jest oficjalny komentarz gwiazdy!

First look:) Zdjęcie z castingu do filmu @wspirali. Tak się poznaliśmy#fiveyears #inasentimentalmood #myfunnyvalentine – napisała.

Obserwujący Kasię na Instagramie zareagowali natychmiast masą komentarzy, zwłaszcza, że Warnke i Stramowski są u szczytu popularności, a aktor zbiera laury po roli w filmie Fighter.

Zobacz: Ciężarna Katarzyna Warnke w mokrych włosach i wieczorowej kreacji kusi na premierze filmu „Fighter”! Jest seksowna jak Sharon Stone!

  • Aaaale piękne!!! Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje naprawdę!!!
  • Samo patrzenie na to zdjęcie wywołuje dreszcze.
  • Piękne ujecie!
  • Pamiętam tooo!
  • Az miło popatrzeć.
  • Ogień – mnożą się komentarze fanów pary aktorskiej.

Obecnie Kasia i Piotr przygotowują się do nowej roli, bo wkrótce zostaną rodzicami.

Historia miłości Kasi i Piotra

Para poznała się na planie filmu W spirali, gdzie wcielili się w parę przechodzącą kryzys. Zakochali się w sobie. Następnie Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke wzięli sekretny ślub! Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, dzięki czemu udało się im uniknąć paparazzi. Zakochani długo nie potwierdzali, że są małżeństwem. Okazuje się, że wielu wróżyło parze, że szybko się rozstaną. Wszystko przez różnicę wieku! Katarzyna Warnke jest starsza od swojego męża o 10 lat. Dzisiaj, są już 3 lata po ślubie, a wkrótce ich rodzina się powiększy.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski udowadniają, że w miłości wiek nie gra roli. Parze życzymy wielu lat razem i dużo szczęścia.

 

Zobacz: Ile ważą najpiękniejsze gwiazdy? Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Kasia Warnke zdradziły swój sekret [WIDEO]


Kasia Warnke i Piotr Stramowski pierwsze zdjęcie

Kasia Warnke i Piotr Stramowski pierwsze zdjęcie

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na konferencji prasowej serialu Na noże. Zdjęcia 2016. Sesja ślubna gdzie zobaczyć?

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na konferencji prasowej serialu Na noże. Zdjęcia 2016. Sesja ślubna gdzie zobaczyć?

Kasia Warnke i Piotr Stramowski

Kasia Warnke i Piotr Stramowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×