Szukaj

Kasia Warnke wygląda jak zbuntowana Miley Cyrus! W takiej fryzurze nie da się ich odróżnić!

Katarzyna Warnke i Miley Cyrus

Katarzyna Warnke jak Miley Cyrus

Katarzyna Warnke to niezaprzeczalnie jedna z najlepszych polskich aktorek, która żadnej roli się nie boi. Nawet tych, w których musi zrzucić z siebie bieliznę i pokazać się całkowicie nago. Gwiazda na tyle dobrze czuje się w swoim ciele, że nawet nie mając na sobie kompletnie nic, swobodnie porusza się po planie filmowym czy w trakcie sesji zdjęciowych.

Prawie we wszystkich produkcjach z Kasią Warnke nie zabrakło rozbieranych, a nawet ostrych scen seksu z jej udziałem. Dlatego sporym zaskoczeniem może być jej grzeczne wcielenie, które możemy podziwiać na okładce ostatniego numeru Gali.

Kasia pozuje przed obiektywem ubrana jedynie w ciemną marynarkę kusząc głębokim dekoltem, który ozdabia piękny naszyjnik. Głównym elementem stylizacji jest jednak fryzura – gładko ulizane włosy, która na pierwszy rzut oka kojarzy się z inną gwiazdą. Dzięki niej Warnke można teraz pomylić z Miley Cyrus w najbardziej zbuntowanym okresie jej kariery!

Warto dodać, że Warnke nie udzieliła klasycznego wywiadu, a odpowiadała na pytania zgodnie z kolejnymi literami alfabetu. Przy literze “U” skupiła się na uleganiu emocjom:

To naturalna sprawa. Jednocześnie zarządzanie tym kapitałem – najtrudniejsza i najważniejsza praca w życiu. I nigdy się nie kończy. Dlatego cenię ciszę, wyłączony telefon i chwile sam na sam. Żeby potem znowu z radością wracać do świata i się nim zachwycać.

Podoba się wam nowa fryzura Warnke?

Wyszła na jaw wielka finansowa afera wśród polskich aktorów! W tej bulwersującej sprawie zabrały głos znane gwiazdy kina!

Katarzyna Warnke pokazała się w nowej fenomenalnej fryzurze! Dawno aż tak seksownie nie wyglądała!

Tłum gwiazd na Sephora Trend Report 2018: Michał Szpak, Kasia Warnke, Maja Sablewska, Weronika Rosati


Podoba ci się stylizacja Kasi Warnke?

×