Kasia Warnke i Piotr Stramowski zrobili sobie takie same tatuaże w imię miłości: „Tak się oznaczyliśmy trwale”

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski tatuaże

Kasia Warnke i Piotr Stramowski mają takie same tatuaże. Para po ślubie wytatuowała sobie największy symbol małżeńskiej miłości i wierności. Internauci są zachwyceni.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski są parą od 2015 roku. O swoim związku rzadko opowiadają w mediach, choć często możemy oglądać ich razem na uroczystych premierach filmowych czy pokazach mody. Para uchodzi za jedną z najbardziej tajemniczych w show-biznesie.

Zobacz: Kasia Warnke w ciąży na pokazie Gosi Baczyńskiej! Obcisła sukienka idealnie podkreśliła duży brzuszek!

Kasia Warnke i Piotr Stramowski – historia miłości

Po raz pierwszy spotkali się na planie filmu W spirali, który swoją premierę miał w 2015 roku. Aktorzy wcielili się w parę, która przechodzi kryzys. Sami jednak dogadywali się świetnie. Zakochali się w sobie od razu, w niedługim czasie zaręczyli się. Pobrali się 30 lipca 2016 roku, na łonie natury, w tajemnicy przed mediami. Warnke miała na sobie suknię ślubną w stylu retro projektu Gosi Baczyńskiej.

O ich ślubie wiedzieli nieliczni. Dopiero na łamach dwutygodnika Gala małżonkowie opowiedzieli o kulisach swojego związku, zdradzili też co nieco na temat ślubu.

Piotr: Zaskoczyła mnie ilość emocji, jaka wiąże się z tym wydarzeniem. Największą kłótnię w naszym życiu zaliczyliśmy tydzień przed ślubem.

Kasia: Dzień przed też się pokłóciliśmy…

Piotr: Nie byliśmy w stanie zidentyfikować swoich emocji. W końcu stwierdziłem, że to nerwy. Kaśka chyba też tak do tego podeszła. I mimo że wrzeszczeliśmy na siebie jak głupi, oboje wiedzieliśmy, że to nic nie znaczy. Te kłótnie uświadomiły mi, jak ważnym wydarzeniem w naszym życiu był ślub – zdradzili magazynowi Gala.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski w Gali

Kasia Warnke i Piotr Stramowski w Gali

Warnke i Stramowski mają takie same tatuaże

Warnke i Stramowski swoją miłość przypieczętowali tatuażami. Oboje na nadgarstku wytatuowali sobie obrączki – symbol małżeństwa, miłości i wierności. Dziś z sentymentem wspominają rysunki, które zdobią ich ciało. Po czterech latach postanowili je ujawnić:

A to cztery lata temu… Tak się oznaczyliśmy trwale – napisała Warnke na Instagramie.

Zobacz: Rozebrany Piotr Stramowski pokazał nagą klatę w zmysłowym zdjęciu z Kasią Warnke. Tak wyglądali na początku swojego związku

Fani małżonków są wprost zachwyceni zdjęciem opublikowanym przez aktorkę:

  • Czekam na remake Bonnie i Clyde z Wami w rolach głównych.
  • MY z mężem i córcia mamy serduszka.
  • Niebanalne, oryginalne, Wasze.
  • Miłość po kres

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski oczekują na narodziny pierwszego wspólnego potomka, który przyjdzie na świat lada dzień. Dla aktorki będzie to drugie dziecko. Warnke z poprzedniego małżeństwa ma syna Mateusza, który w tym roku skończył 14 lat.

Zobacz: Ile ważą polskie gwiazdy? Julia Wieniawa, Katarzyna Warnke oraz Natalia Siwiec


Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają takie same tatuaże

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają takie same tatuaże

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w ciąży na pokazie Gosi Baczyńskiej

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w ciąży na pokazie Gosi Baczyńskiej

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu "Sługi wojny"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×