Szukaj

Kasia Tusk pożaliła się na męża. O to go nie podejrzewaliśmy

Kasia Tusk ma nieziemską cierpliwość. Okazuje się, ze to ona czeka na swojego męża przed wyjściem. Zobaczcie, co napisała na Instagramie.
Kasia Tusk

Kasia Tusk

Katarzyna Tusk, to jedna z popularniejszych polskich blogerek. Chociaż jej blog jest na topie od kilku lat, ona sama raczej nie komentuje życia prywatnego. Rzadko uchyla rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o osobiste sprawy. Czasem pokazuje np. swoje mieszkanie. Ostatnio zrobiła wyjątek. Pożaliła się na męża, Stanisława Cudnego.

Kasia Tusk – żali się na męża. Dlaczego?

Kasia Tusk jest znana ze swojego wysmakowanego stylu. Ostatnio po raz kolejny pochwaliła się niezwykłym wyczuciem mody. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym siedzi na łóżku w pięknej, cekinowej tunice z głębokim dekoltem i paskiem. Perfekcyjny makijaż i fryzura wskazują na to, że wyszykowała się do wyjścia. No i okazuje się, że to ona musi czekać na swojego męża. Dowcipnie skomentowała to przy zdjęciach.

Słyszałyście kiedyś tę legendę o tym, że mężczyzna zawsze musi czekać na kobietę? Bo u mnie jest dokładnie na odwrót (i jeszcze głupio się tłumaczy, że to niby przez to, że musiał robić mi zdjęcia na insta ) – napisała Kasia.

Fotografia wywołała zachwyty jej obserwujących.

  • Katarzyno! Wymiatasz! Sztos.
  • To Ty???
  • Wyglądasz obłędnie Kasiu.

Dla takich zdjęć i późniejszych komentarzy, chyba jednak warto chwilę poczekać.

Nie każda żona może pochwalić się mężem, który jest przy okazji jej osobistym, świetnym fotografem. Przy okazji dowiedzieliśmy się kto stoi za  idealnymi zdjęciami Kasi Tusk. Domyślaliście się, że po drugiej stronie obiektywu stoi Stanisław Cudny?

Zobacz: Kasia Tusk pochwaliła się mężem i córką. Pokazała rodzinną sesję. Nigdy nie była tak wylewna


Kasia Tusk w oczekiwaniu na męża

Kasia Tusk w oczekiwaniu na męża

Kasia Tusk w oczekiwaniu na męża

Kasia Tusk w oczekiwaniu na męża

Kasia Tusk w oczekiwaniu na męża

Kasia Tusk w oczekiwaniu na męża

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×