Szukaj

Kasia Tusk na porodówce i w dniu ślubu. Latami skrywane zdjęcia pokazała światu. Każde jest wyjątkowo intymne

Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Kasia Tusk pokazała na Instagramie długo ukrywane przed światem zdjęcia. Jakie kadry ze swojego życia ujawniła? Co ją do tego skłoniło?

Kasia Tusk jest bardzo popularną w Polsce blogerką. Prowadzenie Make Life Easier stało się jej pracą. Jest przykładem tego, że z pasji można zrobić intratne, stałe źródło dochodów. W swoich artykułach porusza różne tematy, które głównie kręcą się wokół mody oraz projektowania i urządzania wnętrz.

Córka byłego premiera nie zdradza wielu szczegółów z osobistego życia, jednak jej mieszkanie i to jak wygląda, nie stanowią dla fanów żadnej tajemnicy. Jej sopockie lokum często jest obiektem wpisów, a zdjęcia wnętrz ilustrują teksty – pustych wnętrz, dodajmy, bo członkowie jej rodziny pojawiają się niezmiernie rzadko.

Kasia niewiele wpisów poświęca swoim najbliższym, a jeśli już, to fani bardzo chętnie łapią fragmenty jej codzienności. Chociaż Tusk jest niezwykle rozpoznawalna, chroni swojego życia prywatnego. Długo nie mówiła na przykład o ślubie. Przyznała się do niego dopiero w ubiegłym roku, kiedy na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyprzekazała białą suknię, w której składała przysięgę.

Blogerka nie wypowiada się także na temat córeczki. Dziewczynka pojawia się w jej tekstach i na zdjęciach – zawsze tyłem, albo tak, żeby ukryć twarz. Do tej pory nie zdradziła jej imienia. Jednak w niedzielę Katarzyna wzięła udział w wyzwaniu na Instagramie i pokazała zdjęcia, których sobie od niej życzyli internauci.

Kasia Tusk na niepublikowanych zdjęciach ze ślubu i z porodówki

Ostatnio na Instagramie popularne jest zadanie, w którego ramach fani proszą swojego idola o zdjęcia z różnych momentów życia. Dzięki temu wyzwaniu zobaczyliśmy np. pijaną Julię Wieniawę.

Kasia Tusk też się odważyła i opublikowała fotografie, które do tej pory skrywała przed światem. Widzimy pierwszy dzień jej córeczki w domu. Jest zdjęcie Katarzyny z Donaldem Tuskiem. Najwięcej wymagań internautów spełniło jednak to z porodówki, bo, jak napisała blogerka, to ujęcie bez makijażu, jest moment, w którym była najbardziej spełniona, najlepsze selfie i najszczęśliwszy dzień. Nie mniejsze zainteresowanie wzbudziło zdjęcie ze ślubu.

Zajrzycie do galerii.


Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×