Kasia Tusk z mężem w intymnej sytuacji! Para pokazała zdjęcie prosto z łóżka!

Kasia Tusk mąż Staszek

Kasia Tusk od czasu, gdy została mamą, przerwała bycie tajemniczą i regularnie wrzuca coś ciekawego na swój Instagram. Ostatnio pokazała interesującą fotografię z domowych pieleszy. Wprost z łóżka. Zobaczcie, co odkryła na zdjęciu.

Kasia Tusk od czasu gdy została mamą regularnie wrzuca na Instagram fotki z córeczką, nie zapomina również o swoim małżonku Stanisławie Cudnym oraz ukochanym psie Portosie. Warto przypomnieć, że cała ciąża córki Donalda Tuska była okryta wielką tajemnicą. Po urodzeniu dziecka zaczęła dzielić się swoim szczęściem w sieci. Fani blogerki już wiedzą, że ich idolka po porodzie szybko doszła do siebie i wznowiła swoją działalność.

Zobacz: Ups! Szwagierka Kasi Tusk zdradziła płeć jej dziecka! Rozpędziła się w komentarzach i wszystko się wydało

Zapracowana mama nie zapomina o tym, że wypoczynek także jest waży. Niedawno podzieliła się zdjęciem wprost z łóżka. Leniuchowanie razem z mężem w wolny dzień? Dlaczego nie. I jak romantycznie!

Zobacz: Chudziutka Kasia Tusk pokazała się w towarzystwie przystojnego męża! Wystylizowana na gwiazdy rodzinka wybrała się na romantyczny spacer po parku!

Wolne? #simplebeyond #thenoisetier #whiteinterior #scandinaviandesign – zapytała się swoich obserwujących Kasia.

W końcu trzeba wykorzystać czas na relaks. Na zdjęciu widać wystrój wnętrza mieszkania blogerki…oraz stopy w pościeli. Jasna podłoga, białe ściany i meble sprawiają, że wygląda na bardzo przestronne i słoneczne. Obserwujący Kasie Tusk od razu zareagowali i zaczęli komentować post.

  • Kasiu czy te stojące na podłodze obrazy kiedyś zawisną? Ja nie mogę przekonać się do takiego wystroju, ale podoba mi się i mnie kusi.
  • A ja wczoraj wyprowadziłam dziecko z sypialni do swojego pokoju i w końcu się wyspałam, do listopada śpię na zapas, bo pojawi się młodszy brat i znów spanie się skończy.
  • Wolne, ale nie wolne, niemowlę narzuca tempo – pisali fani blogerki.

Skoro Kasia i jej mąż mogą sobie pozwolić na takie błogie lenistwo, to znaczy, że albo maja dużą pomoc, albo niezwykle ułożone dziecko.

Zobacz: Piękna Kasia Tusk pokazała swoją słodką córeczkę w luksusowej sypialni! Ten widok robi wrażenie!


Kasia Tusk i Stanisław Cudny

Kasia Tusk i Stanisław Cudny

Kasia Tusk i Staszek Cudny zostaną rodzicami

Kasia Tusk i Staszek Cudny zostaną rodzicami

Kasia Tusk z dzieckiem i mężem przyłapana przez paparazzi

Kasia Tusk z dzieckiem i mężem przyłapana przez paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×