Rarytasy od Kasi Tusk dla WOŚP hitem internetu. Blogerka ma gest!

WOŚP 2020: Kasia Tusk aukcja

WOŚP 2020: Kasia Tusk aukcja

WOŚP 2020: Kasia Tusk przekazała na aukcję bardzo atrakcyjny prezent. Fani blogerki już zacierają ręce z radości. Taka okazja może się szybko nie powtórzyć.

Jutro odbędzie się finał 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zanim jednak Polacy w kraju i za granicą będą mogli wrzucić symboliczną złotówkę do puszek wolontariuszy, już teraz mogą wziąć udział w internetowych licytacjach „rzeczy od serca” przekazanych przez gwiazdy. Na szczególną uwagę zasługuje aukcja Kasi Tusk.

Blogerka od lat aktywnie włącza się akcje charytatywne. Co roku wspiera fundację Jurka Owsiaka. W 2019 na WOŚP przekazała suknię ślubną, w której sześć lat temu powiedziała „tak” swojemu obecnemu mężowi, Staszkowi Cudnemu. Przy okazji 27. finału WOŚP potwierdziła plotki o ślubie, które od lat przewijały się przez media. Tym razem o jej licytacji jest równie głośno.

WOŚP 2020: Co Kasia Tusk przekazała na aukcję?

Kasia znów udowodniła, że ma gest, a kreatywnością potrafi zaskoczyć wielu swoich wielbicieli. Gwiazda internetu postanowiła oddać na licytację… spacer z nią i jej psem Portosem po sopockich ulicach. To jednak nie wszystko. Zwycięzca licytacji będzie mógł nie tylko uścisnąć dłoń swojej idolki w mroźny dzień, ale też wejść do jej mieszkania, którego wystrój przypomina pałac.

Autorka bloga Make life easier do licytacji zaprasza głównie kobiety, a przynajmniej na to wskazuje forma, w jakiej zamieściła swój wpis:

Jeśli któraś z Was chciałaby wybrać się na spacer ze mną i Portosem (i zobaczyć jak zachowuje się, gdy nie pozuje), zobaczyć, jak małe jest w rzeczywistości moje mieszkanie, albo po prostu pogadać i napić się kawy… Wesprzyjcie tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy i weźcie udział w licytacji #rzeczyodserca, na której wystawiłam właśnie swoją aukcję – czytamy na Instagramie Kasi.

Szczęściara, który wygra aukcję, będzie mogła odwiedzić Kasię wraz z osobą towarzyszącą:

Uwaga! Zwycięzca aukcji może wziąć ze sobą ukochaną osobę: męża, mamę, siostrę, przyjaciółkę lub kogokolwiek chcecie (odradzam kota). Link do aukcji znajdziecie w moim stories. 3,2,1: START!

Zachęcamy do udziału w aukcji Kasi Tusk – tutaj. Już teraz można przypuszczać, że konto WOŚP zasili duża suma pieniędzy, dzięki jej podarunkowi. Na chwilę obecną prezent od blogerki kosztuje prawie 6 tysięcy złotych. Licytacja potrwa jeszcze przez 20 dni.

Warto też przypomnieć, co przekazały inne gwiazdy. Na liście najpopularniejszych ofert są, między innymi, replika Nobla Olgi Tokarczuk, wyjazd do Paryża z Anją Rubik, koszulka od Roberta Lewandowskiego oraz suknia od Pierwszej Damy.

Zobacz także: WOŚP: Sukienka Roxie droższa od kreacji Agaty Dudy!


Kasia Tusk: aukcja WOŚP 2020

Kasia Tusk: aukcja WOŚP 2020

Dom Kasi Tusk

Dom Kasi Tusk

Dom Kasi Tusk

Dom Kasi Tusk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×