Szukaj

Kasia Tusk pokazała sypialnię. Łóżko w centrum uwagi: „Kiedyś wstyd byłoby to pokazać”

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk na Instagramie pochwaliła się zdjęciem sypialni. Uwagę przyciąga jej łóżko. Internauci nie przeszli obok niego obojętnie.

Kasia Tusk prężnie działa w sieci, gdzie prowadzi poczytnego bloga Make Life Easier. Od wielu lat pisze i publikuje nowe posty, zgromadziła wokół siebie grono wiernych czytelników. Jej wpisy stanowią dla nich inspiracje w kwestiach mody oraz dekoracyjnych. Gwiazda sieci jest też aktywna na Instagramie. Chociaż publikuje posty związane z karierą, co jakiś czas odsłania wybrane kulisy swojej codzienności.

Tak jak niedawno, gdy dołączyła do modnego wyzwania i opublikowała zdjęcia skrywane dotąd przed światem. Pokazała pierwszy dzień córeczki w domu, pochwaliła się też nieznaną wcześniej fotografią rodziców. Zaprezentowała światu zdjęcie z porodówki, a także to zrobione w dniu ślubu.

Zobacz: Tusk na porodówce i w dniu ślubu. Latami skrywane zdjęcia pokazała światu. Każde jest wyjątkowo intymne

Kasia Tusk pokazała sypialnię. Co przyciąga uwagę?

Kasia Tusk w środę wpuściła internautów do swojego mieszkania. Tym razem zaprezentowała fragment sypialni. W centralnym punkcie fotografii znajduje się sporych rozmiarów, wygodne łoże. Tuż za nim znajduje się duże okno, przez które do pomieszczenia wpadają pierwsze promienie słońca. Na parapecie stoją książki, a także romantyczne zdjęcie, na którym widać blogerkę i jej męża, Stanisława Cudnego. W oczy rzucają się też jasne firany i kremowe zasłony.

Woke up at 5. (tłum. pobudka o 5) #thenoisetier #onparledemode #velvetdynasty #whiteinterior #parisianinterior #onparledemode.

Internauci w komentarzach żywiołowo reagują na zdjęcie. Część z nich komentuje wystrój wnętrz, pozostała zwraca uwagę na nieład, który zagościł na łóżku:

  • Uwielbiam Twoje wnętrze. Tak przytulnie i elegancko! Jestem zachwycona każdym zdjęciem.
  • Nieład artystyczny?! Czy rozbabrane barłogi jakby to moja babcia powiedziała. Kiedyś wstyd byłoby takie łóżko pokazać, a teraz modnie.
  • To dobrego dnia, choć jest takie przysłowie, że „kto rano wstaje ten niewyspany chodzi…”  i znam to bardzo dobrze. Dużo słońca.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy Kasia Tusk pokazuje fragment swojego mieszkania. Zdjęcia innych pomieszczeń znajdziecie w galerii.


Kasia Tusk pochwaliła się sypialnia

Kasia Tusk pochwaliła się sypialnia

Kasia Tusk udekorowała świątecznie swoje mieszkanie

Kasia Tusk udekorowała świątecznie swoje mieszkanie

Kasia Tusk udekorowała świątecznie swoje mieszkanie

Kasia Tusk udekorowała świątecznie swoje mieszkanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×