Kasia Tusk z rodziną na wyborach. Prosta, biała sukienka kradła spojrzenia. Ona ma to coś

Kasia Tusk

Donald Tusk razem z żoną i córką pojawił się w lokalu wyborczym. Spojrzenia wszystkich reporterów skradła jego córka Kasia. Blogerka w białej, minimalistycznej kreacji wyglądała zjawiskowo. 

Kasia Tusk była jedną z prekursorek blogosfery. Z czasem wyrosła na prawdziwą gwiazdę, a jej blog Make Life Easier śledzą tysiące wiernych użytkowników. Pojawiające się wpisy dotyczą przede wszystkim mody. Na stronie nie brakuje stylizacji, a Kasia chętnie pokazuje się w najróżniejszych odsłonach. Córka byłego premiera spotyka się z ogromną sympatią internautów, a dla wielu fanek stała się prawdziwą modową inspiracją.

Wiele kobiet uważnie śledzi jej kolejne posty, aby podpatrzeć nowinki ze świata mody. Kasia jest wielką fanką klasyki, którą potrafi umiejętnie połączyć z najnowszymi trendami. Często pojawia się również w stylizacjach, które możemy znaleźć w najpopularniejszych butikach. To właśnie na takie posty najbardziej czekają jej obserwatorki. W garderobie córki Donalda Tuska zdecydowanie króluje minimalizm. Blogerka zawsze zaczyna od bazowych kolorów i wszystko uzupełnia jedynie stylowymi detalami. Okazuje się, że skromność i brak skłonności do przesady są wielkim kluczem do sukcesu. Za każdym razem bowiem jej stylizacje wzbudzają zachwyt i uznanie internautek.

Kasia Tusk wybory prezydenckie 2020

Kasia Tusk oczywiście uczestniczy w wyborach prezydenckich i już zdążyła oddać swój głos. W lokalu wyborczym w rodzinnym Sopocie pojawiła się w towarzystwie swoich rodziców. Państwo Tusk i ich córka nie zapomnieli oczywiście o obowiązujących obostrzeniach i środkach sanitarnych i na głosowanie zabrali ze sobą maseczki zasłaniające nos i usta.

Na uwagę zasługuje stylizacja Kasi. Jak zwykle postawiła na skromność i prostotę. Blogerka pojawiła się w lokalu wyborczym w białej sukience o prostym, nieco luźniejszym kroju. Sięgała ono nieco powyżej kolan, podkreślając smukłe łydki i niezwykle zgrabne nogi. Do kreacji bez rękawów dobrała czarne wysokie szpilki wykończone kokardką. Kasia Tusk wyglądała po prostu zjawiskowo!

Nie mniej szykownie wyglądali również jej rodzice. Donald Tusk do lokalu wyborczego przybył w granatowym, idealnie skrojonym garniturze, a jego żona Małgorzata zdecydowała się założyć białą sukienkę w czarne pionowe paseczki, które wiązaniem podkreśliła jej smukłą talię. Jako dodatki wybrała szpilki i torebkę w odcieniu nude. Całość prezentowała się niezwykle szykownie.

 


Kasia Tusk wybory prezydenckie 2020

Kasia Tusk wybory prezydenckie 2020

Kasia Tusk z rodzicami wybory prezydenckie 2020

Kasia Tusk z rodzicami wybory prezydenckie 2020

Kasia, Donald i Małgorzata Tusk Wybory prezydenckie 2020

Kasia, Donald i Małgorzata Tusk Wybory prezydenckie 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×