Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

Zdjęcie (1) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[1/10] Dieta Kasi Tusk czyni cuda. Gwiazda błyskawicznie schudła po porodzie

Zdjęcie (2) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[2/10] Kasia Tusk odzyskała figurę

Zdjęcie (3) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[3/10] Kasia Tusk pokazała się na spacerze z mężem

Zdjęcie (4) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[4/10] Kasia Tusk z córeczką w sypialni

Zdjęcie (5) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[5/10] Kasia Tusk i Donald Tusk na spacerze w Sopocie

Zdjęcie (6) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[6/10] Kasia Tusk i Donald Tusk na spacerze w Sopocie

Zdjęcie (7) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[7/10] Kasia Tusk pokazała wózek swojej córki

Zdjęcie (8) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[8/10] Kasia Tusk na spacerze z dzieckiem

Zdjęcie (9) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[9/10] Kasia Tusk z mężem i dzieckiem

Zdjęcie (10) Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

[10/10] Pierwsze zdjęcia Kasi Tusk z dzieckiem

Komentarze

×