Szukaj

Ciężarna Kasia Tusk przed samymi świętami wyjawiła swój sekret! Czy urodzi w Boże Narodzenie?

Kasia Tusk brzuszek ciąża

Kasia Tusk o swoim porodzie?

Kiedy Kasia Tusk urodzi swoje pierwsze dziecko? Córka Donalda Tuska o szczególnych świętach Bożego Narodzenia. Czy jeszcze w tym roku zostanie mamą?

Kasia Tusk o świętach Bożego Narodzenia

Kasia Tusk to kolejna znana osoba, która już niedługo dołączy do grona mam. Chociaż córka premiera unika publicznego komentowania spraw prywatnych, a przez długi czas na temat ciąży uparcie milczała, dzięki zdjęciom paparazzi wszystko stało się jasne. Czy właśnie ten stan oczekiwania sprawia, że nadchodzące święta będą dla niej wyjątkowe?

Po ostatnim wpisie Kasi można odnieść takie wrażenie. Niedawno blogerka podzieliła się zdjęciem udekorowanego mieszkania, w którym zagościła żywa choinka. To jednak nie ona, a opis, który dołączyła do fotografii wywołał największe emocje wśród internautów:

Każde Święta Bożego Narodzenia są dla mnie na swój sposób wyjątkowe, magiczne, ale te… coś czuję, że te będą po prostu niezapomniane – napisała blogerka.

Czyżby w ten sposób Kasia sugerowała, że jeszcze w 2018 roku zostanie mamą? Internauci nie mają co do tego żadnych wątpliwości:

  • Pierwsza ciąża to w ogóle magiczny czas, wspaniale, że przypadają na nią Święta Bożego Narodzenia! Proszę się tym napawać, bo wraz z rozwiązaniem utraci Pani status rodzinnego pupila
  • Bo ostatnie takie! Jak będzie dzidzia to już nigdy nie będzie tak jak jest teraz. Wiele będzie się kręciło tylko wokół dziecka:)
  • No pewnie, że będą …w ciąży przeżywa się je podwójnie
  • Ja dwa lata temu miałam takie święta ale wtedy jeszcze nie wiedziałam jaki “Mikołaj” przyniósł mi prezent
  • Oj tak, jest magia, ale najpiękniejsze przed wami

Ciekawe, czy w święta przeczytamy nagłówki o tym, że Kasia Tusk urodziła

Gwiazdy już ubrały swoje choinki i chwalą się nimi w internecie! Marina, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek… Kto jeszcze?

U ciężarnej Kasi Tusk był już święty Mikołaj! Zadbał o to jej przystojny mąż! Ale wielki prezent!

Ciężarna Kasia Tusk pokazała swoją luksusową sypialnię! Jest ślicznie jak w Białym Domu!


Cenisz styl ubierania Kasi Tusk?

×