Kasia Tusk eksponuje duży ciążowy brzuszek w bikini. Tak odważne kadry w jej wydaniu to prawdziwa rzadkość

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk jest już na ostatniej prostej przed porodem. Córka byłego premiera i znana blogerka pochwaliła się zdjęciami w bikini i pokazała sporych rozmiarów brzuszek. Już niedługo powita na świecie drugie dziecko.

Kasia Tusk to córka byłego premiera, ale przede wszystkim bardzo znana blogerka. Od wielu lat prowadzi swój biznes w sieci, gdzie stała się już prawdziwą ikoną. Dzięki swojej działalności zyskała ogromną grupę fanów, którzy chętnie podglądają jej poczynania. Na stronie, którą prowadzi, znajdziemy stylizacje, inspiracje wnętrzarskie, a także kosmetyczne. Jej blog z pasji szybko przerodził się także w źródło dochodu. Kasia dzięki temu, że od lat może pracować we własnym domu świetnie łączy to z macierzyństwem. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że po raz drugi zostanie mamą. Jako pierwsza szczęśliwą nowinę potwierdziła jej teściowa, Anna Lutomska.

Jakże to wieści szybko się roznoszą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy – mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Kasia Tusk pokazuje ciążowy brzuszek w bikini

Kasia razem ze swoim mężem Stanisławem Cudnym wychowują już starszą córeczkę Lilianę. Dziewczynka wkrótce doczeka się rodzeństwa. Przyszła mama długo trzymała informację o powiększeniu rodziny tylko dla siebie. Dopiero w momencie, gdy jej krągłości nie dało się już ukryć pod luźnym ubraniem, zaczęła dodawać na Instagramie zdjęcia, na których możemy podziwiać jej brzuszek.

Blogerka jest bardzo aktywna w sieci. Tam właśnie informuje fanów o nowych wpisach na blogu, ale pokazuje też sporo inspiracji. Nie szczędzi też prywatnych kadrów, chociaż te dobiera z wielką uwagą. Często na zdjęciach możemy zobaczyć jej córkę Lilianę, jednak Kasia konsekwentnie nie upublicznia jej twarzy. W ten sposób stara się dbać o prywatność swojej pociechy. Ostatnio na jej profilu pojawiło się też zdjęcie, którego niewiele osób by się spodziewało.

Kasia zapozowała w bikini, odsłaniając kawałek swojego brzuszka. Na Instastory pokazała, jak relaksuje się z książką i łapie promienie słońca. Dla przyszłej mamy to prawdopodobnie ostatnie takie chwile. Już niedługo będzie miała mnóstwo zajęć przy noworodku i starszej córce. Z niecierpliwością czekamy na informacje o rozwiązaniu. Zdjęcia przyszłej mamy w naszej galerii.


Kasia Tusk w ciąży w bikini

Kasia Tusk w ciąży w bikini

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×