Szukaj

Kasia Tusk przez przypadek pokazała ślubne zdjęcie! Powiedziała „tak” w krótkiej sukience

Kasia Tusk mąż Staszek

Kasia Tusk pobrała się w tajemnicy. Niedawno na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z sesji ślubnej w krótkiej kreacji. Jak wyglądała? 

Kasia Tusk znana jest z tego, że bardzo chroni swoje życie prywatne. Świadczyć o tym może fakt, że chociaż jest popularną, polską blogerką, informacje o jej ciąży do jej obserwatorów dotarły w momencie, w którym była ona na bardzo zaawansowanym etapie.

Zobacz: Tusk pokazała twarz córki! Z całą rodziną spotkały się z papieżem Franciszkiem

Kasia Tusk pokazała ślubne zdjęcie. Jak wyglądała?

Tusk przez długi czas ukrywała swój ślub. Przyznała się do niego dopiero w tym roku, kiedy na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyprzekazała białą suknię. Przy tej okazji przyznała, że kreacja ma już prawie pięć lat:

Sukienka jest już prawie vintage, bo ma już prawie pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie. Mam nadzieję, że osoba, która ją wylicytuje będzie się w niej czuła, tak cudownie jak ja w czasie mojego ślubu – namawiała Kasia do zakupów.

Zobacz: Kasia Tusk w butach z Zary na jesiennym spacerze. To najbardziej pożądany model sezonu

Kasia Tusk– aukcja WOŚP 2019, suknia ślubna

Kasia Tusk– aukcja WOŚP 2019, suknia ślubna

Wygląda na to, że Tusk na czas ślubu, kupiła dwie suknie. Oprócz tej, w której pojawiła się przed ołtarzem, blogerka wybrała białą kreację na sesję z ukochanym. Podobnie jak pierwsza, druga była niezwykle delikatna i podkreślała jej doskonałą sylwetkę.

Skąd o tym wiadomo? Córka Donalda Tuska w poniedziałkowy poranek pochwaliła się zdjęciem biurka. Przyznała, że pokazuje bałagan, ponieważ chce ujawnić, jak naprawdę mieszka:

Usłyszałam niedawno ciekawą rzecz od jednej Czytelniczki – „na polskim Instagramie rzadko kiedy mieszkania wyglądają tak, jakby ktoś naprawdę w nich mieszkał”. No to proszę! Nie będę ustawiać bukietów róż i dziesięciu świeczek w łazience, żeby pokazać kosmetyk. Skoro stał sobie na stole wśród poniedziałkowego chaosu niech tak zostanie – podpisała zdjęcie Tusk.

View this post on Instagram

Usłyszałam niedawno ciekawą rzecz od jednej Czytelniczki – „na polskim Instagramie rzadko kiedy mieszkania wyglądają tak, jakby ktoś naprawdę w nich mieszkał”. No to proszę! ???? Nie będę ustawiać bukietów róż i dziesięciu świeczek w łazience, żeby pokazać kosmetyk. Skoro stał sobie na stole wśród poniedziałkowego chaosu niech tak zostanie. Jeśli nie znacie jeszcze marki @clochee_simplyorganic (w co trudno uwierzyć ????) to trochę Was ominęło. Marka nie testuje na zwierzętach, a wszystkie substancje naturalne użyte w produktach pochodzą od kontrolowanych plantacji. No i kosmetyki same w sobie są naprawdę fajne ???? Teraz możecie skorzystać z kodu rabatowego: MAKELIFEEASIER , aby uzyskać 25% zniżki na nieprzeceniony asortyment. #myclochee #littlestepscount

A post shared by MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) on

Oprócz książek, na drugim planie w oczy rzuca się zdjęcie ślubne Kasi Tusk. Trzeba przyznać, że fotografia jest niezwykle urocza.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ślubne

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ślubne

Zobacz: Kasia Tusk pokazała córkę. Wiemy, jak wygląda wnuczka Donalda Tuska


Kasia Tusk pokazała swoje biurko

Kasia Tusk pokazała swoje biurko

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ślubne

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ślubne

Kasia Tusk w sukni ślubnej

Kasia Tusk w sukni ślubnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×