Rozanielona Kasia Tusk tonie w objęciach męża. Takie zdjęcia to u niej rzadkość. Fani zachwyceni: „Jak scena w Nothing Hill”

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk od czasu do czasu chwali się na swoim Instagramie zdjęciami z córeczkami. Teraz opublikowała pełen uczuć kadr w objęciach męża. Fani są zauroczeni.

Kasia Tusk to jedna z najpopularniejszych blogerek i influencerek w Polsce. Pierwsze kroki w branży stawiała, gdy blogosfera dopiero raczkowała. Stworzyła swoje miejsce w sieci, gdzie od lat publikuje modowe inspiracje, piękne wnętrza i różne polecenia dla swoich obserwatorek. Kilka lat temu swoją działalność przeniosła także do social mediów. Od debiutu na Instagramie w jej życiu sporo się zmieniło. Teraz jest szczęśliwą żoną Stanisława Cudnego i mamą dwóch córeczek.

Córka byłego premiera wzięła ślub w wielkiej tajemnicy i z dala od kamer. To, że jest już po tym ważnym dniu, zdradziła oficjalnie dopiero po kilku latach od ceremonii. Ze swoim mężem jest związana od kilkunastu lat i tworzą naprawdę zgrany duet. Ich starsza córka Liliana przyszła na świat w lutym 2019 roku. W sierpniu zeszłego roku dołączyła do nich kolejna pociecha. Jej imienia sławna mama nadal nie zdradziła.

Kasia Tusk publikuje zdjęcia w objęciach męża

Kasia w ostatnim czasie przeżyła wiele trudnych chwil. Pod koniec roku trafiła z młodszą córeczką do szpitala. Sprawa była bardzo poważna, a dziewczynka otarła się o najgorsze. Na szczęście intuicja nie zawiodła młodej mamy i wszystko skończyło się szczęśliwie.

Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne. Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę – pisała wówczas w sieci.

Influencerka w najtrudniejszych momentach może liczyć oczywiście na ukochanego męża. Tuż po wyjściu z placówki sprawił on jej piękny prezent i podarował upragnioną torebkę marki Chanel o wartości ponad 20 tys. złotych. Zakochani są bardzo szczęśliwi, ale ich wspólne zdjęcia w sieci to prawdziwa rzadkość. Teraz Kasia postanowiła zrobić wyjątek i pochwaliła się kadrem w objęciach Stanisława.

Ile to się trzeba naćwierkać, żeby przyszła ta wiosna – napisała.

Fanki natychmiast zareagowały na publikacje swojej ulubienicy. Stwierdziły niemal jednoznacznie, że to naprawdę uroczy obrazek, a między małżonkami widać ogrom szczęścia.

  • Ile miłości na zdjęciu. Piękna relacja, bardzo rodzinna i ciepła.
  • Jak ostatnia scena w Notting Hill.
  • Tyle spokoju i piękna w tym zdjęciu.
  • Piękne ujęcie.
  • Niesamowite zdjęcie.

Jedna fanek porównała zdjęcie do kadru z romantycznej komedii z udziałem gwiazd. Jak wam się podoba kadr, który opublikowała Kasia? Dla przypomnienia w galerii znajdziecie ostatnią słynną scenę z filmu Nothing Hill z Julią Robert i Hugh Grantem.


Kasia Tusk z mężem

Kasia Tusk z mężem

Julia Roberts i Hugh Grant - Scena z filmu Nothing Hill

Julia Roberts i Hugh Grant - Scena z filmu Nothing Hill

Kasia Tusk z rodziną w Paryżu

Kasia Tusk z rodziną w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×