Kasia Tusk pochwaliła się stylowym pokoikiem córki i jej nowym zdjęciem. Liliana to już taka duża dziewczynka!

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk chętnie chwali się w sieci zdjęciami ze swojego stylowo urządzonego domu. Teraz pochwaliła się pokoikiem córki. Liliana to już bardzo duża dziewczynka. 

Kasia Tusk wiele lat temu zaczynała swoją karierę blogerki. Jej strona szybko stała się bardzo popularna i zaczęła śledzić ją spora grupa fanek. Tam od lat pokazuje stworzone przez siebie stylizacje i porusza tematy dotyczące wystroju wnętrz, czy ulubionych kosmetyków. Nie bez znaczenia jest też fakt, że jest córką byłego premiera, co przyniosło jej jeszcze większe zainteresowanie ze strony mediów.

Z biegiem lat swoją działalność rozpoczęła także na Instagramie, gdzie jej profil cieszy się ogromną popularnością. Od kilku lat Kasia pracę w social mediach łączy z życiem rodzinnym. Jest żoną Stanisława Cudnego. Ślub aż przez kilka lat udało im się utrzymać w tajemnicy przed kolorową prasą.

Kasia Tusk pokazała pokoik córeczki i jej nowe zdjęcie

Kasia na przełomie roku przeżyła bardzo ciężkie chwile. Razem z mężem doczekali się dwóch córeczek. Młodsza z nich pojawiła się na świecie kilka miesięcy temu i trafiła ze swoją mamą do szpitala. Był to dla nich prawdziwy dramat, ponieważ było o włos od najgorszego.

Nie o takiej końcówce świąt marzyliśmy. Spędzimy tu na pewno jeszcze trochę czasu, ale w porównaniu do strachu, który przeżyłam, długi pobyt w szpitalu jest jak pstryczek w nos. Tym bardziej, że trafiłyśmy pod najlepszą możliwą opiekę. Personel Szpitala Polanki to dziś dla mnie prawdziwi bohaterowie. Jeśli nasz skarb wyjdzie stąd bez większego szwanku, będzie to wyłącznie ich zasługa – pisała wówczas w sieci.

Wszystko zakończyło się szczęśliwie i malutka wróciła do domu z mamą cała i zdrowa. Teraz Kasia na nowo jest aktywna w social mediach i chwali się kolejnymi zdjęciami z wnętrza swojego stylowego domu. Na jednym z nich pokazała pokoik Lilianki i jej nowe zdjęcie. Trzeba przyznać, że dziewczynka bardzo urosła i ma urocze blond włosy. Królestwo jej pociechy urządzone jest w jasnych kolorach. Nie zabrakło też pięknego metalowego łóżeczka z baldachimem. Na ścianie mama powiesiła kilka obrazków, które ożywiły wnętrze. Nie zabrakło też ulubionych pluszaków.

Wszystko możecie zobaczyć w naszej galerii.


Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk - Liliana

Kasia Tusk - Liliana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×