Kasia Tusk pokazała pocięte NOŻEM udo! Ratowała córki kosztem swojego zdrowia

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk pokazała fanom na Instagramie pocięte nożem udo. Opisała, w jaki sposób doszło do tego makabrycznego wydarzenia. Wszystko dla bezpieczeństwa córek.

Kasia Tusk to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających blogerek w Polsce, a jej blog Make Life Easier cieszy się sporą popularnością zarówno w kraju, jak i za granicą, ponieważ posty pisze w językach polskim i angielskim. Do swojej pozycji doszła ciężką pracą – ilość obserwujących jej profil na Instagramie mówi sam za siebie. To właśnie im zwierzyła się z niebezpiecznej przygody i pokazał pocięte udo. Co się stało?

Kasia Tusk pokazała pocięte nożem udo

Kasia Tusk ze swojej pasji zrobiła zajęcie na życie. Nie zdradza wielu szczegółów z prywatności, jednak jej mieszkanie i to jak wygląda, nie stanowią dla fanów córki byłego premiera żadnej tajemnicy. Jej sopockie lokum często jest obiektem jej wpisów, a zdjęcia wnętrz ilustrują jej teksty.

Prywatnie jest żoną Stanisława Cudnego. Są parą od 13 lat, ale ogromne zainteresowanie mediów budzą dopiero od niedawna. W 2018 roku wyszło na jaw, że zakochani są już po ślubie. Informację jako pierwsi przekazali dziennikarze Super Expressu, którzy o komentarz poprosili Cudnego:

To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu – powiedział i tym samym potwierdził podejrzenia, że wyjątkowa ceremonia już za nimi.

Kasia i jej mąż nie pokazują się ani nie opowiadają o sobie publicznie. Mężczyzna sporadycznie bywa w social mediach swojej żony. Mają dwie córeczki. Starsza to Liliana, ale imienia młodszej nie zdradzili mediom.

Z racji swoje pracy, Tusk jest stale obecna w sieci. Właśnie w relacji na Instagramie pokazała udo pocięte nożem. Co się wydarzyło?

Gdy w czasie wyprowadzki wkładasz do torebki noże, aby dzieci ich nie znalazły w kartonach – napisała.

Okazuje się, że dbałość o bezpieczeństwo córek, zaowocowała raną na nodze influencerki. Cięcie wygląda na głębokie, ale jak widać, obyło się bez szwów. Zastanawia nas też, o jakiej wyprowadzce i kartonach mowa w wiadomości…


Kasia Tusk pokazała pocięte udo

Kasia Tusk pokazała pocięte udo

Kasia Tusk pokazała pocięte udo

Kasia Tusk pokazała pocięte udo

Kasia Tusk pokazała pocięte udo

Kasia Tusk pokazała pocięte udo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×