Kasia Tusk z mężem i córką na pierwszym oficjalnym zdjęciu! Blogerka pochwaliła się rodzinnymi wakacjami

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk i Staszek Cudny z córką na wakacjach. Blogerka pokazała pierwsze rodzinne zdjęcie. Widok całej trójki rozczulił internautów.

Na początku lutego media obiegła wiadomość o porodzie Kasi Tusk. Blogerka urodziła córkę, której imię utrzymywane jest w tajemnicy. Wcześniej jednak gwiazda wzięła ślub. Informację o zmianie stanu cywilnego udało się jej ukryć przed mediami aż przez pięć lat! Dopiero w tym roku, oddając swoją suknię ślubną na aukcję WOŚP, córka Donalda Tuska potwierdziła medialne doniesienia.

Sukienka jest już prawie vintage, bo ma już prawie pięć lat ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie. Mam nadzieję, że osoba, która ją wylicytuje będzie się w niej czuła, tak cudownie jak ja w czasie mojego ślubu – wyznała.

Mężem Kasi Tusk został jej wieloletni partner, Staszek Cudny. Para pobrała się w 2009 roku i od początku unikała medialnego szumu. Publicznie pokazali się tylko raz, w 2011 roku, na gali Blog roku. Jeszcze do wczoraj na próżno było szukać jakichkolwiek ich oficjalnych wspólnych zdjęć. Jedyne fotografie, jakie krążyły w internecie, to te zrobione przez paparazzi. Wszystko zmieniło się dzisiaj. Kasia Tusk opublikowała pierwsze zdjęcie z mężem i córką. I z psem Portosem.

Zobacz: Po miesiącach poszukiwań, Kasia Tusk znalazła nianię dla córki. Lepiej nie mogła trafić

Kasia Tusk i Stanisław Cudny są parą od prawie 10 lat

Kasia Tusk i Stanisław Cudny są parą od prawie 10 lat

Kasia Tusk pokazała córkę i męża

Na Instagramie Kasi zatytułowanym nazwą jej bloga, Make Life Easier, znajdziemy uroczą rodzinną fotografię. Cała trójka została uchwycona na polnej drodze, podczas wspólnej wakacyjnej podróży luksusowym autem, którego markę znajdziemy w opisie zdjęcia. Oczywiście Tusk zadbała o to, by twarz jej córki była odpowiednio zasłonięta, podobnie zresztą jak w przypadku małżonka. Przepiękną, klimatyczną fotografię blogerka podsumowała krótkim zdaniem:

Moje słońce, mój księżyc i moje gwiazdy.

Pod adresem rodziny Cudnych pojawiło się mnóstwo komplementów. Internauci byli zauroczeni widokiem, jaki wraz z końcem wakacji zafundowała im ich idolka:

  • Przepięknie. Tylko wywołać i powiesić na ścianie.
  • Super, oby wszystkie rodziny były tak szczęśliwe jak Wasza.
  • Miło popatrzeć na szczęśliwych, młodych ludzi.

Zobaczcie, jaka piękna z nich para. Niemal idylliczna sielanka.

Zobacz: Kasia Tusk z mężem w intymnej sytuacji! Para pokazała zdjęcie prosto z łóżka!

Kim jest Staszek Cudny?

Staszek Cudny z wykształcenia jest architektem. Na co dzień nie pracuje w swoim zawodzie. Od kilku lat prowadzi z bratem firmę, która produkuje i sprzedaje listwy przypodłogowe. Prywatnie mąż Kasi Tusk jest pasjonatem jazdy na nartach i kuchni włoskiej.

Zobacz: Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!


Kasia Tusk z mężem i córką. Pierwsze oficjalne zdjęcie

Kasia Tusk z mężem i córką. Pierwsze oficjalne zdjęcie

Kasia Tusk i Staszek Cudny zostaną rodzicami

Kasia Tusk i Staszek Cudny zostaną rodzicami

Kasia Tusk i Stanisław Cudny są już po ślubie?

Kasia Tusk i Stanisław Cudny są już po ślubie?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×