Córki Kasi Tusk to już duże dziewczynki. Dumna mama pokazała ich nowe zdjęcie, a one zachwycają blond czuprynkami

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk zdecydowała się pokazać nowe zdjęcie swoich córek w relacji na Instagramie. Jak wyglądają Liliana i jej młodsza siostrzyczka?

Kasia Tusk to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających blogerek w Polsce, a jej blog Make Life Easier cieszy się sporą popularnością zarówno w kraju, jak i za granicą, ponieważ posty pisze w językach polskim i angielskim. Ze swojej pasji zrobiła zajęcie na życie.

Kasia ani trochę nie zwalnia tempa. Ostatnio zajęła się remontem swojego mieszkania w sopockiej kamienicy, a także ruszyła z kolejnym biznesem. Otworzyła sklep internetowy La Rondé Brand z ubraniami z drugiej ręki.

Ruszam z platformą gdzie będzie można kupić ubrania z drugiego obiegu, ale w takiej formie jakiej od zawsze mi brakowało. Mówiąc wprost: nie trzeba będzie szukać, aby znaleźć właśnie to czego potrzebujesz – zareklamowała sklep na swoim blogu.

Pojawiła się krytyka, że ceny w jej sklepie są mocno wygórowane, ale najwyraźniej znalazły się klientki, które gotowe są zapłacić za unikatowe ubrania z second-handu.

Kasia jest także w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. To tam ich zaskoczyła i pokazała rzadkie zdjęcie córeczek.

Kasia Tusk pokazała córki. Jakie słodkie blondynki!

Kasia Tusk jest żoną Stanisława Cudnego. Są parą od 14 lat, ale ogromne zainteresowanie mediów budzą dopiero od niedawna. W 2018 roku wyszło na jaw, że są już po ślubie. Informację jako pierwsi przekazali dziennikarze Super Expressu, którzy o komentarz poprosili Cudnego:

To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu – powiedział i tym samym potwierdził podejrzenia, że wyjątkowa ceremonia już za nimi.

Kasia i jej mąż nie pokazują się ani nie opowiadają o sobie publicznie. Mężczyzna sporadycznie bywa w social mediach swojej żony. Mają dwie córeczki. Starsza to Liliana, ale imienia młodszej nie zdradzili mediom. Także dziewczynki to rzadkie bywalczynie na profilach mamy. Kiedy jednak pojawiają się postach lub relacjach, nie widać ich twarzy.

W niedzielę w Instastory znalazł się kadr, na których widać córki Tusk i Cudnego. Obie bardzo wyrosły, a naszą uwagę przyciągnęły ich fryzury. Liliana ma już długie włosy, a jej młodsza siostra to uroczy bobas z niesamowitą czupryną. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jakie słodkie maluchy.


Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk z mężem

Kasia Tusk z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×