Kasia Tusk pokazała pierwsze zdjęcie z córką! Razem podbijają Włochy. Przesłodkie zdjęcie dziewczynki wzruszyło wszystkie internautki

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk pół roku temu urodziła śliczną córeczkę, której imienia do dziś nie poznaliśmy. Wiadomo jednak, jak wygląda dziewczynka na swoich pierwszych wakacjach z rodzicami. Blogerka pokazała piękną fotkę z Włoch.

Kasia Tusk oraz jej mąż Stanisław Cudny pod koniec stycznia powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwi rodzice starają się chronić swoją prywatność, zatem nigdy sami nie potwierdzili płci pociechy. Z ekspresowych doniesień wiadomo jednak, że blogerka urodził córeczkę. Taką wiadomością podzielił się na początku roku mieszkaniec Gdańska, który  śmiało zdradził płeć wnuczki Donalda Tuska:

Panie Prezydencie Donaldzie Tusku gratulacje. Rodzina Państwa Tusków powiększyła się o Wnusię – czytamy na jednym z portali społecznościowych.

Obecnie wnuczka polityka ma już pół roku, rozwija się prawidłowo, zaliczyła nawet debiut na imprezie branżowej. Kasia zabrała bowiem córeczkę na event modowy. Tym razem przyszła pora na pierwsze rodzinne wakacje z dzieckiem. Tusk tradycyjnie za cel podróży wybrała swoje ukochane Włochy. Tym razem autorka bloga Make Life Easier zatrzymała się w malowniczej Ligurii. Na profilu blogerki pojawiła się już przepiękna fotka z wakacji.

Kasia pierwszy raz oficjalnie pokazała swoją córeczkę. Dziewczynka ma na sobie śliczną białą sukienkę z ozdobnym kołnierzem marynarskim. Dopełnieniem wakacyjnej stylizacji dziecka jest modny słomiany kapelusz. Podobnie stylowo zaprezentowała się piękna mama, która także postawiła na białą zwiewną kreację. Gwiazda trzymając córkę na rękach, podziwia uroki włoskiej przyrody.

Zobaczcie jak wygląda córka Kasi Tusk.

Zobacz: Ups! Szwagierka Kasi Tusk zdradziła płeć jej dziecka! Rozpędziła się w komentarzach i wszystko się wydało

Zobacz: Piękna Kasia Tusk pokazała swoją słodką córeczkę w luksusowej sypialni! Ten widok robi wrażenie!

Zobacz: Chudziutka Kasia Tusk pokazała się w towarzystwie przystojnego męża! Wystylizowana na gwiazdy rodzinka wybrała się na romantyczny spacer po parku!


Kasia Tusk zabrała córeczkę na wakacje do Włoch

Kasia Tusk zabrała córeczkę na wakacje do Włoch

Kasia Tusk zabrała swoją córeczkę na modowy event

Kasia Tusk zabrała swoją córeczkę na modowy event

Kasia Tusk zabrała swoją córeczkę na modowy event

Kasia Tusk zabrała swoją córeczkę na modowy event

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×