Kasia Tusk zadebiutowała z córką na evencie! Dziewczynka ma na sobie śliczne ubranko i wygląda jak księżniczka!

JKasia Tusk pół roku temu po raz pierwszy została mamą. Blogerka, w wielkiej tajemnicy przed mediami, urodziła córeczkę, którą dopiero po siedmiu miesiącach pokazała fanom. Miała ku temu szczególną okazję.

Kasia Tusk od lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Kilka miesięcy temu córka Donalda Tuska została mamą, przez co wycofała się z aktywnego życia medialnego. Cała jej ciąża była owiana wielką tajemnicą. Dopiero przed porodem Kasia oficjalnie potwierdziła plotki, publikując na Instagramie zdjęcie z wielkim, zaokrąglonym brzuchem. Blogerka przez prawie siedem miesięcy nigdy nie pokazała swojego dziecka. Aż do dzisiaj.

W ostatnim czasie w życiu Kasi Tusk nastąpił wielki przełom. Autorka bloga Make Life Easier postanowiła przypomnieć internautom o sobie, zabierając swoją pociechę na branżowy event, podczas którego z uśmiechem pozowała do zdjęć. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie młodej mamy z dzieckiem na rękach, a udostępnili je uczestnicy wspomnianej imprezy.

W przypadku Kasi, pojawienie się z córeczką w miejscu publicznym jest niezwykłym wyczynem. Fani pochodzącej z Sopotu gwiazdy skaczą z radości, że wreszcie mogą zobaczyć swoją ulubienicę razem z jej pociechą. To rzadka sytuacja i odważny krok ze strony najbardziej skrytej blogerki modowej w kraju. Mamy więc nadzieję, że niebawem w sieci pojawi się więcej zdjęć słodkiej dziewczynki, której imię do dzisiaj owiane jest tajemnicą.

Choć na zdjęciu z imprezy nie widać twarzy dziecka, wiadomo, że córka Kasi jest w szatach niemalże królewskich i rośnie jak na drożdżach! Z pewnością wkrótce to ona będzie dyktować trendy swoim rówieśniczkom.

Zobaczcie pierwsze zdjęcie Kasi Tusk z córką. Czyż nie wyglądają uroczo?

Zobacz: Ups! Szwagierka Kasi Tusk zdradziła płeć jej dziecka! Rozpędziła się w komentarzach i wszystko się wydało

Zobacz: Piękna Kasia Tusk pokazała swoją słodką córeczkę w luksusowej sypialni! Ten widok robi wrażenie!

Zobacz: Chudziutka Kasia Tusk pokazała się w towarzystwie przystojnego męża! Wystylizowana na gwiazdy rodzinka wybrała się na romantyczny spacer po parku!


Kasia Tusk zabrała swoją córeczkę na modowy event

Kasia Tusk zabrała swoją córeczkę na modowy event

Kasia Tusk zabrała swoją córeczkę na modowy event

Kasia Tusk zabrała swoją córeczkę na modowy event

Dieta Kasi Tusk czyni cuda. Gwiazda błyskawicznie schudła po porodzie

Dieta Kasi Tusk czyni cuda. Gwiazda błyskawicznie schudła po porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×