Szukaj

Kasia Tusk ma rozstępy? Opowiedziała o swojej ciąży i pokazała zaokrąglony brzuszek

Kasia Tusk ciąża

Kasia Tusk ciąża

Kasia Tuk chwali się ciążowym brzuszkiem

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek w kremowej koszulce nocnej. Córka Donalda Tuska niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Jej ciążowe krągłości są już naprawdę imponujące, zwłaszcza, gdy podkreśla je dopasowanymi stylizacjami. Zdradziła też czy ma rozstępy!

Kasia Tusk już za kilka tygodni powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Najpopularniejsza blogerka w Polsce i córka Donalda Tuska pierwszy raz została przyłapana z ciążowym brzuszkiem jeszcze w 2018 roku. Paparazzi natknęli się na nią gdy była na spacerze z psem i cudowne nowiny obiegły show-biznes z prędkością światła.

Sama Tusk na początku nie komentowała doniesień o ciąży. Dopiero później zaczęła pokazywać ciążowy brzuszek, a w najnowszym wpisie na swoim blogu zdradziła, że nie dotknął jej dręczący wiele kobiet problem – nie ma powstałych w wyniku ciąży rozstępów:

Smaruj ciało kremem przeciwko rozstępom minimum dwa razy dziennie i kup ten najdroższy – grzmiały moje koleżanki. Rozstępy to najczęstsza nieestetyczna pamiątka po ciąży. (…) Problem polega na tym, że żadne badanie nie udowodniło, że smarowanie się »specjalnym kremem na rozstępy« w jakikolwiek sposób może się przyczynić do ich powstrzymania bardziej niż każdy inny balsam do ciała, olejek czy krem. (…) Smarować się trzeba i oczywiście nie byle czym, ale produkt, który wybierzemy, nie musi być przeznaczony stricte do walki z rozstępami. Ja w ciągu ostatnich kilku miesięcy zużyłam naprawdę sporo słoików i butelek z ekologicznymi smarowidłami do ciała i na szczęście problem rozstępów mnie nie dotknął, ale nie dotknął również mojej mamy, a geny mają tu podobno kluczowe znaczenie – napisała na blogu

Jak widać Kasia naprawdę zgarnęła pełną pulę. Jest piękna, inteligentna, zdolna i nie ma skłonności do rozstępów. Idealny obiekt do znienawidzenia, gdyby tylko nie była taka łatwa do pokochania. 😉

Załamany Donald Tusk opłakuje Pawła Adamowicza. Złożył mu poruszającą obietnicę

Kasia Tusk pokazała duży ciążowy brzuszek w OFICJALNEJ sesji! Poród to kwestia dni!

Kasia Tusk pokazała zdjęcia ze swojego ślubu! Jej suknia trafiła na aukcję WOŚP 2019! Jest zjawiskowa!


Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek na oficjalnym zdjęciu

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek na oficjalnym zdjęciu

Kasia Tusk – zdjęcia ze ślubu

Kasia Tusk – zdjęcia ze ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×