Choinka Kasi Tusk prezentuje się bardzo biednie! Ktoś tu przyoszczędził na dekoracji. To najmniej okazałe drzewko spośród tych, które pokazały gwiazdy

Kasia Tusk - choinka

Kasia Tusk - choinka

Kasia Tusk pokazała na zdjęciu na Instagramie choinkę, która pojawiła się w jej stylowym mieszkaniu. Jak wygląda drzewko?

Sezon świąteczny rozpoczął się na dobre. Internet zaczynają zalewać zdjęcia dekoracji i choinek. Gwiazdy i celebryci prześcigają się w ozdabianiu przestrzeni. Jedni robią to na bogato jak Joanna Przetakiewicz, która nie ukrywa, że uwielbia stroić swoją piękną willę.

W ubiegłym roku opowiedziała Jastrząb Post, jak wygląda ten czas w jej domu. Okazuje się, że poza ozdobami, jest tradycjonalistką.

Bardzo tradycyjnie – tak jak co roku – z rodziną. Nasza tradycja nie ewoluuje, ani się nie zmienia. Ponieważ zawsze moja mama robi wspaniałe pierogi ze słodką kapustą, robi barszcz na suszonych grzybach, bigos. Rybę faszerowaną, rybę po grecku, makowiec, który kocham. I naszym nowym deserem jest kawa z koglem-moglem. Święta są u nas szalenie tradycyjnie i to się nie zmienia.

Inni stawiają na o wiele skromniejsze dekoracje. Kasia Tusk zaskoczyła choinką.

Kasia Tusk pokazała skromną choinkę

Kasia Tusk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających blogerek w Polsce, a jej blog Make Life Easier cieszy się sporą popularnością zarówno w kraju, jak i za granicą, ponieważ Katarzyna pisze w językach polskim i angielskim. Ze swojej pasji zrobiła też zajęcie na życie.

Ostatnio Tusk zajęła się remontem swojego mieszkania w sopockiej kamienicy, a także ruszyła z kolejnym biznesem. Otworzyła sklep internetowy La Rondé Brand z ubraniami z drugiej ręki.

Ruszam z platformą gdzie będzie można kupić ubrania z drugiego obiegu, ale w takiej formie jakiej od zawsze mi brakowało. Mówiąc wprost: nie trzeba będzie szukać, aby znaleźć właśnie to czego potrzebujesz – zareklamowała sklep na swoim blogu.

Nie przestała także publikować artykułów na swoim blogu. Zapowiedź jednego z nich okrasiła zdjęciem choinki, która stanęła w jej domu. Zadziwiająco skromne drzewko, świetnie wpisuje się w klimat wnętrz. Na niewielkiej jodle umieszczonej w metalowym pojemniku zawisło zaledwie kilka ozdób. To zdecydowanie najmniej okazałe drzewko spośród tych, które pokazały gwiazdy.


Kasia Tusk pokazała choinkę

Kasia Tusk pokazała choinkę

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jej styl jest dość wysublimowany.

 • Ola pisze:

  Rzecz gustu. Jak wolę w takich wysokich pomieszczeniach duże drzewka bo mają na to miejsce i kolorowe. Przypomina mi się dzieciństwo. Są choinki stylizowana na biało, złoto itp…. – ok. Moim zdneim do hotelu galerii handlowej ale jak ktoś lubi w jego mieszkaniu też może taka by.c. Swego czasu to co roku robiłam inaczej:raz na złoto raz kolorowd. Wygrał teadycyny kształt: duża choinkak że swiatelkami bombkami zabawkami, kolorowa i taka lubię i taka mi się podoba

 • Przerost formy nad treścią pisze:

  Ona zawsze udaje Taja skromnisie a to teatr pozorów , mania wyższości ja rozsadza. Chanel chanel chanel ona córki, toznychane ego i teatr pozorów. Nieodzowna corka tatusia

 • Gość pisze:

  Fajna. I pokoje ladne,jasne,wysokie…

 • Gość Boko pisze:

  To choinka skromna,minimalistyczna. Drzewko samo w sobie jest piękne, przepych dekoracji to naturalne piękno zgasi. To nie jest biedna choinka,tylko choinka naturalnie piękna.

 • Gość pisze:

  Kazdy robi tak jak lubi po co wytukac. Bardzo ladna skromna choin eczka.

 • Gość1 pisze:

  To przecież element dekoracji domu a nie choinka . A gdyby nawet to tytuł artykułu poniżej krytyki.
  Nawet takie drzewko prezentuje się lepiej niż to coś u pani Przetakiewicz, którą lubię i szanuję 😁

 • Gość pisze:

  Bez rozmachu i przepychu nie znaczy id razu biegnie. A może to choinka tylko w jednym pomieszczeniu? O gustach się nie dyskutuje i fajnie że ma to co lubi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×