Kasia Tusk pochwaliła się swoim przytulnym biurem. Praca w takich warunkach to czysta przyjemność

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk pochwaliła się na Instastory swoim przytulnym biurem, w którym m.in. znajduje się kominek. Praca w takich warunkach może należeć do bardzo przyjemnych.

Kasia Tusk od niedawna spełnia się w roli podwójnej mamy. Chociaż początkowo nie wypowiadała się na temat tego, że maleństwo już dołączyło do rodziny, gdy dostała ostrzeżenie od Instagrama, postanowiła potwierdzić szczęśliwe wieści. Od tego momentu nie ukrywa swojego szczęścia.

Potem pokazała pierwsze zdjęcie dziecka, następnie kolejne, na którym pozuje z dwiema pociechami. Znajdują się razem w łóżku i z uwagą obserwują się to, co dzieje się za oknem. Liliana stoi tuż przy jego krawędzi, druga z dziewczynek spokojne leży w ramionach mamusi. Internauci byli tym wpisem zachwyceni.

Dwudzionkowe historie.

Kasia Tusk pochwaliła się przytulnym biurem. W jakich warunkach pracuje?

Tusk bardzo aktywnie działa w sieci. Prowadzi poczytnego bloga, który jest źródłem inspiracji w kwestiach modowych oraz dekoracyjnych. Przez lata obecności w mediach zgromadziła wokół siebie spore grono fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, aktywnie działa na Instagramie, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści.

Wśród nich nie brakuje fragmentów przepięknie urządzonego mieszkania. Niedawno pochwaliła się jednym z elementów łazienki, a teraz nadszedł czas na przytulne biuro, jakie sobie urządziła. W czwartek Kasia Tusk na Instastory udostępniła zdjęcie, na którym wygodnie rozsiadła się w fotelu. Towarzyszy jej pies. Gwiazda sieci siedzi przy drewnianym stoliku z jasnym blatem, na którym ustawiła laptopa. Tuż za nią znajduje się kominek, a także obraz, który zamiast wisieć na ścianie, stoi na ziemi.

Pomieszczenie, które Kasia nazwała swoim „domowym biurem” jest utrzymane w jasnych kolorach. Na ścianach znajduje się biel, która świetnie współgra z jasnobrązową podłogą. Trzeba przyznać, że wystrój robi wrażenie. To jednak nie jest pierwszy fragment, który Tusk pokazała w sieci. O tym, jak się prezentują pozostałe pomieszczenia, przekonacie się, zaglądając do galerii.


Kasia Tusk pochwaliła się swoim biurem

Kasia Tusk pochwaliła się swoim biurem

Kasia Tusk pochwaliła się swoim biurem

Kasia Tusk pochwaliła się swoim biurem

Kasia Tusk pochwaliła się swoim biurem

Kasia Tusk pochwaliła się swoim biurem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×