Szukaj

Kasia Tusk wreszcie napisała o córeczce! Jest też piękne zdjęcie z plaży!

Kasia Tusk zadbała o swoich fanów wyjątkowo, jak nigdy wcześniej! Wrzuciła na Instagram zdjęcie z plaży i pierwszy raz napisała o dziecku! Chyba nigdy nie powiedziała tak wiele. 
Kasia Tusk dziecko

Kasia Tusk dziecko

Kasia Tusk chroni swojej prywatności bardzo owocnie. Córka byłego premiera Polski od lat istnieje w show-biznesie, choć nie chadza po eventach jak jej koleżanki po fachu. Swoją karierę zbudowała na mądrych wpisach i publikowaniu estetycznych zdjęć na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 300 tys. użytkowników.

Blogerka sukcesywnie ukryła w tajemnicy nie tylko swój ślub, ale i ciążę. Paparazzi długo musieli stać pod jej domem w Trójmieście, by zrobić jej zdjęcia z mężem i dzieckiem. Po tym, jak się udało, znów zrobiło się o niej cicho, a fani musieli zadowolić się jedynie publikowany postami w social mediach.

Tam też właśnie po raz pierwszy opowiedziała o swoim maleństwie. Choć nie jest to zbyt wiele, to i tak krótka wzmianka powoduje, że Kasia rozgrzała Internet do czerwoności.

Córka Donalda Tuska zapozowała w pięknej, białej sukience, siedząc na piaszczystej plaży. Będąc ostrożną i przezorną, zaopatrzyła się w parasolkę osłaniającą ją przed gorącymi promieniami słońca. Pod postem napisała, że takie warunki to nie tylko plac zabaw dla dziecka, ale i jej biuro pracy:

Moje biuro i plac zabaw w jednym.

Trzeba przyznać, że Kasia wie jak wzbudzić zainteresowanie mediów.

Kasia Tusk schudła po porodzie w błyskawicznym tempie! Na najnowszych zdjęciach jest szczuplejsza niż Małgorzata Rozenek!

Chudziutka Kasia Tusk pokazała się w towarzystwie przystojnego męża! Wystylizowana na gwiazdy rodzinka wybrała się na romantyczny spacer po parku!

Piękna Kasia Tusk pokazała swoją słodką córeczkę w luksusowej sypialni! Ten widok robi wrażenie!


E7C4B269-BC2D-4197-82C6-D9FB1734AB86Kasia Tusk i Donald Tusk na spacerze w Sopocie

Kasia Tusk i Donald Tusk na spacerze w Sopocie

Kasia Tusk pokazała się na spacerze z mężem

Kasia Tusk pokazała się na spacerze z mężem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×