Szukaj

Kasia Tusk wyjawiła sekrety swojej rodziny. W domu u Donalda i Małgorzaty jest ciekawiej, niż ktokolwiek by się spodziewał

Kasia Tusk, Donald Tusk

Kasia Tusk, Donald Tusk

Kasia Tusk udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła, jak wyglądają jej kontakty z rodzicami. Przy okazji zdradziła, co dzieje się w jej rodzinnym domu za zamkniętymi drzwiami.

Kasia Tusk to jedna z pierwszych i najpopularniejszych polskich blogerek. Jej MakeLifeEasier powstało dziewięć lat temu, jako jedna z nielicznych influencerek z sukcesem prowadzi własną markę – MLE Collection.

Nie zdradza wielu szczegółów z osobistego życia, jednak jej mieszkanie i to jak wygląda, nie stanowią dla fanów córki byłego premiera żadnej tajemnicy. Jej sopockie lokum często jest obiektem artykułów czy postów, a zdjęcia wnętrz ilustrują jej teksty.

Niewiele wpisów poświęca swoim najbliższym, a jeśli już się zdarzy, to fani bardzo chętnie łapią fragmenty jej codzienności. Tusk dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się Liliana, która często gości w social mediach Kasi.

Tusk udzieliła wywiadu dla polskiego Vogue’a, gdzie po raz pierwszy bardzo się otworzyła i opowiedziała o swojej rodzinie i o rodzicach. Polityczna kariera taty miała na nią ogromny wpływ.

Kasia Tusk wyjawiła prawdę o relacjach z rodzicami

Córka Donalda Tuska rzadko udziela wywiadów, jednak tym razem zrobiła wyjątek i była wyjątkowo szczera.

Mój system pracy zmienił się tak naprawdę nie z powodu pandemii, a wcześniej, rok temu, gdy zostałam mamą. Moje życie zaczęło kręcić się wokół domu. Śmieję się, że w jakimś stopniu odnalazłam w sobie gen Matki Polki. Zafiksowałam się na rodzicielstwie. Bardzo się z tego cieszę, bo to jest bardzo pozytywna fiksacja – mówiła w wywiadzie.

Zdradziła, że forma jej bloga spowodowała, że w czasie pandemii nie musiała na siłę dostosowywać się do nowych warunków, a tematyka tylko nieznacznie się zmieniła.

(…)Cieszę się, że w tej przedziwnej sytuacji mogę pozostać sobą – nie musiałam z dnia na dzień udawać kogoś, kto lubi piec ciasta i przebiera nogami na myśl o sadzeniu kwiatów i czytaniu esejów o fotografii, bo po prostu wcześniej też taka byłam. Formuła, która rządziła moim blogiem, pasuje do nowej rzeczywistości i to oczywiście spotyka się z zainteresowaniem nowych odbiorców. A pozostali influencerzy… no cóż muszą być elastyczni i odnaleźć się jakoś bez dalekich podróży, pokazów czy eventów. Ale taka już jest dola ludzi nie tylko z naszej branży – powinni umieć dostosowywać się do nowej sytuacji. Być jak kameleony. Gdy wypadną z obiegu, stracą popularność.

Wyznała także, że kariera polityczna jej taty miała na nią duży wpływ. Bardzo brakowało jej obecności rodziców w życiu. Teraz nie jest łatwiej. Pandemia nie ułatwiła im kontaktów. Nie od dzisiaj wiadomo, że Kasia jest bardzo związana z Małgorzatą i Donaldem Tuskami. Mają świetne relacje i jest u nich znacznie ciekawiej, niż ktokolwiek przypuszczał

Bardzo tęsknię za bliskimi. Mój tata od wielu tygodni nie może wrócić z Brukseli do Polski. Jest tam zupełnie sam, nie licząc oczywiście współpracowników. Mama co prawda mieszka dwa kilometry ode mnie, ale widujemy się na dystans – ja staję w ogrodzie, a ona w oknie. I tak rozmawiamy. Dopiero teraz widzę, jak bardzo ułatwiało mi życie to, że pomagała mi w opiece nad córką. Chociaż większość czasu spędza z tatą za granicą, miałyśmy ustalone, że pięć dni w miesiącu, kiedy wraca do Polski, pomaga mi, jak może. Teraz widzę, że to były bardzo cenne godziny. Brak kontaktu z ludźmi to jest niewątpliwa strata. Ale mimo tęsknoty, nie spotykam się ani z rodzicami, ani z nikim starszym. Na pewno nie narażałabym nikogo, kto jest w grupie ryzyka. Trzymam się tego bardzo mocno od samego początku. Może wybrałabym się z koleżanką na spacer, w odpowiedniej odległości, oczywiście w masce i rękawiczkach. Ale jeszcze tego nie zrobiłam.

Kto by się spodziewał, że Tuskowie wypracowali sobie taki system wzajemnego wsparcia.


Kasia Tusk w obszernym trenczu

Kasia Tusk w obszernym trenczu

Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Kasia Tusk – prywatne zdjęcia

Kasia Tusk - niepublikowane zdjęcia

Kasia Tusk - niepublikowane zdjęcia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×