Kasia Tusk w końcu pokazała twarz młodszej córeczki! Przy okazji przekazała smutne wieści o jej siostrze. Co się stało?

Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Kasia Tusk pokazała nowe ujęcie młodszej córki. Niestety nie miała dobrych wiadomości dla fanów. Starsza córka nie mogła dziś pójść do przedszkola, choć na to liczyła. Influencerka wytłumaczyła followersom powód niedyspozycji.

Kasia Tusk to córka byłego premiera, Donalda Tuska. Jest najbardziej znana za sprawą bloga Make Life Easier, który cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 400 tysięcy osób. Co jakiś czas młoda kobieta pokazuje na nim członków rodziny. Ze związku ze Stanisławem ma dwie córki: Lilianę i młodszą dziewczynkę, której imienia jeszcze nie podała fanom.

Influencerka wrzuciła do sieci nowe zdjęcie z pierworodnym dzieckiem. Przy okazji zdradziła, że siostra dziewczynki nie mogła dziś pójść do przedszkola.

Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Na fotografii widać trzy pokolenia klanu Tusków: córkę Kasi, Katarzynę i babcię dziewczynki, Małgorzatę. Zdjęcie wykonano podczas wakacji w Chorwacji, gdzie rodzina niedawno spędzała wakacje. Uwagę przykuwa zwłaszcza twarz najmłodszej z rodu. Kasia w końcu przestała ją ukrywać. Dumna 34-latka pochwaliła się followersom:

Trzy pokolenia. Też bym chciała jeździć na wakacje z wnukami, ale żeby się to udało trzeba być super babcią. Tak jak moja mama.

Następnie dodała zdjęcie, na którym widać talerz z czekoladowym rogalikiem, znajdujący się na łóżku. W jego opisie wyjaśniła, że jej starsza córka nie mogła dziś pójść do przedszkola, ponieważ rozchorowała się i dostała gorączki.

1 września. Pierwszy dzień w przedszkolu odwołany przez gorączkę. Ale wcześniej przygotowane rarytasy na śniadanie pałaszujemy równo – przekazała.

Trzymamy kciuki za to, aby Liliana szybko wróciła do zdrowia.

Kasia Tusk o macierzyństwie

Córka Donalda Tuska bardzo poważnie podchodzi do macierzyństwa.

Dziękuję za to, że mam cudowną mamę i że dostałam szansę, aby być nią dla kogoś innego – pisała w Dzień Matki. I dodała: – Dziś na Instagramie napisano o macierzyństwie chyba wszystko. Śmieszne, że wszystkie te banały, mądrości w stylu Paola Coelho i wyciskacze łez, które czytam od rana nadal mnie poruszają. Właściwie to chyba z roku na rok poruszają mnie coraz bardziej.

Śledzicie działalność Kasi Tusk?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×