Kasia Tusk tańczy ze starszą córką i chwali się zgrabnymi nogami. Internauci zauważyli problem. Z jaką chorobą zmaga się influencerka?

Kasia Tusk - nogi

Kasia Tusk - nogi

Kasia Tusk pokazała zgrabne nogi w całej okazałości. Jednak internauci dostrzegli problem. Z jaka chorobą zmaga się influencerka?

Kasia Tusk od wielu lat z sukcesem działa w sieci. Wszystko zaczęło się od poczytnego bloga. Jest on dla internautów źródłem inspiracji w kwestiach modowych czy dekoracyjnych, a dla niej jest realizacją pasji, ale także źródłem niemałych dochodów. Prywatnie Katarzyna jest żoną Stanisława Cudnego i mamą dwóch dziewczynek. Trzyletniej Liliany i kilkumiesięcznej dziewczynki, której imienia jeszcze nie ujawniła.

Influencerka bardzo rzadko w social mediach pokazuje kulisy życia prywatnego, ale kiedy jej młodsze dziecko wylądowało w szpitalu, zdecydowała się wszystko opisać, ku przestrodze. Nie wszystkim się to jednak spodobało, bo kiedy na swoim blogu Make Life Easier zrelacjonowała sytuacje, pod wpisem namnożyło się komentarzy. Nie wszystkie z nich jednak miały na celu podtrzymanie na duchu zmartwioną zdrowiem córeczki mamę.

Obecnie już wszystko jest w porządku, a maluszek świetnie się rozwija, a Kasia mogła zaangażować się w działania charytatywne na rzecz ogarniętej wojną Ukrainy.

Kasia Tusk ma problemy ze stopami

Kasia Tusk postanowiła uczcić Dzień Kobiet i opublikowała wideo, na którym tańczy ze starszą córką. Pokazała swoje zgrabne nogi w całej okazałości. Fani zachwyceni:

  • Hej fajne dziewczyny.
  • Piękne obie.
  • Urocze obie.
  • Jakie zgrabne nogi ma pani, pani Kasiu – piszą.

Mimo że Kasia może pochwalić się bardzo zgrabnymi nogami, problem ze stopami zauważyli internauci:

Ale haluxy – napisał jeden z nich.

Wygląda na to, że Tusk boryka się z problemem, który dotyka wielu ludzi.

Co to są haluksy?

Haluksy to z jednej strony choroba o podłożu genetycznym, z drugiej strony zalicza się ją do grupy chorób cywilizacyjnych, ponieważ pojawienie się jej w dużej mierze związane jest ze stylem życia. Można je zaobserwować np. w kontekście stosowania niewygodnego i niefunkcjonalnego obuwia.

Schorzenie częściej dotyczy kobiet – ma to między innymi związek z faktem, iż stopy pań są dużo bardziej delikatne niż stopy męskie. Poza tym panie częściej noszą niewłaściwe obuwie, które ma wpływ na deformację stopy. Deformacja jest widoczna gołym okiem. Jednak najbardziej uciążliwym objawem haluksów jest ból, który pojawia się w wyniku rozwoju stanu zapalnego w obrębie zniekształconego stawu. Nie zawsze wystarczy leczenie zachowawcze, często konieczna jest operacja.


Kasia Tusk ma haluksy

Kasia Tusk ma haluksy

Kasia Tusk ma haluksy

Kasia Tusk ma haluksy

Kasia Tusk ma haluksy

Kasia Tusk ma haluksy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×